Կադրային փոփոխություններ Քննչական կոմիտեում 09/12/2018   15:12  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահը հրամաններ է ստորագրել` նոր նշանակումների վերաբերյալ: Այս մասին տեղեկանում ենք Քննչական կոմիտեի ֆեյսբուքյան էջից:
Արդարադատության առաջին դասի խորհրդական Վիգեն Մեսրոպյանը նշանակվել է ՀՀ ՔԿ ՀԿԳ քննության գլխավոր վարչության պետի տեղակալ՝ ազատվելով Կենտրոն և Նորք-Մարաշ վարչական շրջանների քննչական բաժնի պետի պաշտոնից։
Իսկ Կենտրոն և Նորք-Մարաշ վարչական շրջանների քննչական բաժնի պետ է նշանակվել Արդարադատության երրորդ դասի խորհրդական Գարեգին Հովհաննիսյանը՝ ազատվելով նույն բաժնի պետի տեղակալի պաշտոնից։
12:03 03/09/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՔննչական կոմիտեի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի պետ է նշանակվել Նաիրա Հարությունյանը

Глава СК Армении произвел новые назначения 09/12/2018 15:38 | Лента новостей
Председатель Следственного комитета Армении подписал приказы о новых назначениях. Об этом сообщает на странице СК в соцсети Facebook.
Советник юстиции первого класса Виген Месропян освобожден с поста начальника следственного отдела по административным районам Кентрон и Норк-Мараш и назначен заместителем начальника Главного управления по расследованию особо важных дел СК РА.
А следственный отдел по административным районам Кентрон и Норк-Мараш возглавил советник юстиции третьего класса Гарегин Ованнисян. Он ранее занимал должность заместителя начальника того же отдела.