57-ամյա կինը մահացավ պատահարից օրեր անց 12/18/2017   14:20  |  Արտակարգ պատահարներ
Ինչպես տեղեկացրել էինք` նոյեմբերի 25-ին, ժամը 18.00-ի սահմաններում, «ՎԱԶ-21063» մակնիշի ավտոմեքենան Երևան-Մեղրի ճանապարհի 172-րդ կմ-ին դուրս էր եկել հանդիպակաց գոտի և բախվել «ՄԱՆ» մակնիշի ավտոմեքենայի:
Ինչպես հայտնում է Ոստիկանության լրատվական ծառայությունը, «ՎԱԶ-21063»-ի վարորդը և ուղևորը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել էին հիվանդանոց, իսկ մյուս ուղևորը` 1942 թ. ծնված Էլինա Սամսոնյանը, տեղում մահացել էր:
Դեկտեմբերի 16-ին, ժամը 16.30-ին, հիվանդանոց տեղափոխված մյուս ուղևորուհին` 1960 թ. ծնված Անժելա Նահապետյանը, գիտակցության չգալով, մահացել է:
16:41 06/12/2017  |  Արտակարգ պատահարներԱվտովթարից 3 օր անց 18-ամյա վարորդը մահացել է
18:44 27/11/2017  |  Արտակարգ պատահարներՈւղևորուհին տեղում մահացել է, իսկ ևս երկու անձ՝ վնասվածքներ ստացել
13:23 16/11/2017  |  Արտակարգ պատահարներՊատահարից մեկ օր անց 22-ամյա ուղևորը մահացավ
10:57 23/10/2017  |  Արտակարգ պատահարներՍևանում բախվել են «Մերսեդես Բենս» և «Վոլվո» մակնիշի ավտոմեքենաներ. ուղևորուհին մահացել է

Пострадавшая в ДТП на трассе "Ереван-Мегри" 57-летняя женщина умерла в больнице 12/18/2017   17:56  |  Чрезвычайное просшествие
57-летняя женщина скончалась в больнице, куда она была госпитализирована после ДТП на одной из трасс в Армении
Как сообщает Полиции Армении, авария произошла вечером 25 ноября. На 172-м километре автотрассы "Ереван-Мегри" автомобиль марки  "ВАЗ – 21063"  вылетел на встречную полосу и врезался в грузовик "МАН". В результате ДТП находившаяся в салоне автомобиля пассажир Элина Самсонян (1942 г.р) погибла на месте. Водитель и второй пассажир были доставлены в больницу.
16 декабря госпитализированная в больницу пассажирка Анжела Нагапетян (1960 г.р) скончалась в клинике, не приходя в сознание.