Մարմնավաճառը բացահայտել է Լաս Վեգասի հրաձիգի այլասերված ֆանտազիաների մանրամասները 10/09/2017   22:53  |  Քրեական խրոնիկոն
Մարմնավաճառն, ում ծառայություններից օգտվում էր Լաս Վեգասում երաժշտական փառատոնի հյուրերին գնդակահարած հրաձիգը, պատմել է նրա դաժան ֆանտազիաների մասին: Ինչպես հաղորդում է The Sun-ը, 27-ամյա կինն, ով ցանկացել է անհայտ մնալ, Սթիվեն Պադդոկի հետ հանդիպել է 9 անգամ, երբ տղամարդը այցելում էր Լաս Վեգասն առանց իր 62-ամյա ընկերուհի Մերիլու Դենլիի:
«Երբ ես առաջին անգամ հանդիպեցի Սթիվենին, ես փորձում էի խելքի գալ ինձ ծաղրուծանակի ենթարկած մարդու հետ հարաբերություններից հետո, ես ոչինչ չունեի, բացի վրայիս հագուստից: Թվում էր, որ նա ցանկանում էր օգնել, պատմել է նա, հավելելով, որ բազմիցս Պեդդոկի հետ կազինո է գնացել, որտեղ շատ ժամերի ընթացքում նա խաղում էր և սպիրտային խմիչք օգտագործում: Երբ նրա բախտը բերում էր, մենք վերադառնում էինք հյուրանոցի համար, որտեղ լինում էր շատ ագրեսիվ, դաժան սեքս»:
Ըստ կնոջ, Սթիվեն Պեդդոկը սեքսում շատ ագրեսիվ էր ու դաժան, սակայն առատաձեռն էր, նա մի անգամ իրեն թողել է համարյա 8 հազար դոլար:
Մարմնավաճառը լրագրողներին ցույց է տվել Պեդդոկից ստացած տեքստային հաղորդագրությունը, որում նա առաջարկում էր իրեն կապել, որպեսզի նա օգնություն կանչի: Ըստ կնոջ, նա գլուխ էր գովում, որ իր հայրը ԱՄՆ ամենահետախուզվող հանցագործների տասնյակում էր գտնվում, և ասում էր, որ ծնողի հետ իրեն կապում էր միայն վատ արյունը:
«Նա մութ, այլասերված կողմ ուներ: Սակայն, ամեն ինչով հանդերձ, ես երբեք չէի կարող պատկերացնել, որ նա կորոշի անել այն, ինչ արեց»,- եզրակացրել է կինը:
Հիշեցնենք, որ հոկտեմբերի 1-ին ամերիկացի Սթիվեն Պեդդոկը կրակ էր բացել Լաս Վեգասում երաժշտական փառատոնի հանդիսատեսների վրա, որի հետևանքով շուրջ 60 մարդ զոհվել էր և 500-ից ավելի մարդ տուժել: Նախքան հանցագործի հյուրանոցի համար ոստիկանների ներխուժելը նա ինքնասպան էր եղել:
14:00 07/10/2017  |  Միջազգային լրահոսՈրո՞նք են ԱՄՆ պատմության մեջ ամենաարյունահեղ զանգվածային սպանության դրդապատճառները
16:10 05/10/2017Վեգասից հրաձիգի սիրուհի. նա ինձ համար տոմս գնեց ու $100 հազար վճարեց բաժանման համար
15:33 04/10/2017  |  Քրեական խրոնիկոնՀրապարակվել է Լաս Վեգասում 59 մարդու սպանած անձի լուսանկարը
10:20 04/10/2017  |  Արտակարգ պատահարներԱՄՆ-ի իշանությունները պարզել են Լաս Վեգասի սպանդի գրեթե բոլոր զոհերի ինքնությունը
10:48 03/10/2017  |  Արտակարգ պատահարներԱԳՆ-ն՝ Լաս Վեգասում տեղի ունեցածի մասին. Հաստատված տեղեկություններ տուժած հայերի մասին այս պահին չկան
10:44 03/10/2017  |  Արտակարգ պատահարներԼաս Վեգասում հրաձգությունից զոհվածների թիվը հասել Է 59-ի
17:42 02/10/2017  |  Արտակարգ պատահարներԼաս Վեգասում հրաձգությունից հետո ավելի քան 400 մարդ Է հոսպիտալացվել
16:42 02/10/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահ Սերժ Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփին
15:49 02/10/2017  |  Քրեական խրոնիկոնԼաս Վեգասում համերգի այցելուների վրա կրակ Էր բացել 64-ամյա ամերիկացի Սթիվեն Պադոկը
15:43 02/10/2017  |  Արտակարգ պատահարներԱվելի քան 50 մարդ է զոհվել Լաս Վեգասում տեղի ունեցած հրաձգության հետեւանքով

Проститутка рассказала о жестоких фантазиях стрелка из Лас-Вегаса 10/10/2017   09:48  |  Криминальная хроника
Проститутка, к услугам которой неоднократно прибегал Стивен Пэддок, расстрелявший посетителей музыкального фестиваля в Лас-Вегасе, рассказала о его предпочтениях. Об этом, как передает Lenta.ru, пишет газета The Sun.
По словам 27-летней женщины, Пэддок неоднократно фантазировал о жестоких изнасилованиях и воплощал с ней свои мечты. «Когда я впервые повстречала Стивена, я пыталась оправиться после отношений с издевавшимся надо мной человеком, у меня не было ничего, кроме одежды на мне. Казалось, он хотел помочь. Мы ходили вместе по казино, и он часами играл и пил. Но когда ему везло, мы возвращались в номер, у нас был очень агрессивный, жестокий секс», — рассказала женщина, пожелавшая остаться неизвестной.
Она показала журналистам текстовое сообщение от Пэддока: мужчина предлагал связать женщину, чтобы она звала на помощь. «У него была темная, извращенная сторона. Но несмотря ни на что, никогда не могла представить, чтобы он решился сделать то, что сделал», — подытожила проститутка. Она отметила, что Пэддок хвастался своим отцом-налетчиком, который входил в список 10 самых разыскиваемых преступников США. «Меня с ним ничего не связывало, только плохая кровь. Я был рожден плохим», — писал он.
Пэддок приглашал к себе эту женщину девять раз, когда посещал город без своей подруги, 62-летней Мэрилу Дэнли. Каждый раз он щедро оплачивал интимные услуги — однажды, например, передал проститутке около восьми тысяч долларов.
Стивен Пэддок открыл огонь из автоматического оружия по участникам фестиваля кантри-музыки, находясь на 32-м этаже в номере отеля Mandalay Bay, а потом покончил с собой. Он убил 59 человек, пострадали более 500.
В номере Пэддока было обнаружено 23 единицы оружия, включая 19 автоматов, более тысячи патронов, а в его доме в Меските полиция нашла взрывчатку и ее компоненты. Следствие пока не может установить мотив содеянного.
09:54 07/10/2017  |  Международные новостиУстроивший массовый расстрел в Лас-Вегасе выиграл в азартные игры несколько миллионов долларов
10:04 05/10/2017  |  Международные новостиiPhone 7 Plus спас женщине жизнь во время бойни в Лас-Вегасе
09:30 05/10/2017  |  Международные новостиШериф рассказал о «тайной жизни» американца, устроившего бойню в Лас-Вегасе
09:07 04/10/2017  |  Международные новостиВ сети появилось видео из номера стрелка в отеле Лас-Вегаса
10:27 03/10/2017  |  Чрезвычайное просшествиеМИД Армении: подтвержденных данных об армянах среди пострадавших при стрельбе в Лас-Вегасе нет
09:58 03/10/2017  |  Международные новостиУ стрелка из Лас-Вегаса нашли более 40 единиц оружия
09:26 03/10/2017  |  Международные новостиЧисло жертв в результате стрельбы в Лас-Вегасе выросло до 59 человек
17:25 02/10/2017  |  Лента новостейПрезидент Армении выразил соболезнования Дональду Трампу в связи с гибелью людей в результате стрельбы в Лас-Вегасе
16:34 02/10/2017  |  Международные новостиУстановлена личность мужчины, открывшего стрельбу в Лас-Вегасе
14:59 02/10/2017  |  Международные новостиЧисло жертв стрельбы в Лас-Вегасе достигло 50 человек, еще более 200 ранены