Երևան-Գյումրի ճանապարհին տեղի ունեցած պատահարից տուժածներից մեկը ևս մահացավ 06/27/2017   13:14  |  Արտակարգ պատահարներ
Հունիսի 25-ին՝ ժամը 00.05-ի սահմաններում, «Օպել» մակնիշի ավտոմեքենան Երևան-Գյումրի ճանապարհի 24-րդ կմ-ին դուրս է եկել ճանապարհի երթևեկելի մասից և բախվել բետոնե արգելապատնեշին, ինչի հետևանքով 1983 թ. ծնված Արարատ Քալաշյանը տեղում մահացել է, իսկ 1973թ. ծնված Արմեն Քալաշյանը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ինչպես հայտնում է Ոստիկանության լրատվական ծառայությունը, հունիսի 26-ին՝ ժամը 2.40-ին, Արմեն Քալաշյանը, գիտակցության չգալով, մահացել է:
17:40 16/12/2016  |  Արտակարգ պատահարներ«Mitsubishi Airtrek»-ը գլորվել է ձորը. վարորդի վիճակը ծանր է
18:50 01/03/2015  |  Արտակարգ պատահարներ«Օպել Աստրա»-ի ուղևորուհին մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց
12:57 09/01/2015  |  Արտակարգ պատահարներԵրևան-Գյումրի ճանապարհին բախվել են «Նիսան Մարչ» և «Մերսեդես Բենց Էմ Էլ» մակնիշի ավտոմեքենաները
22:31 04/01/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԵրևան-Գյումրի ավտոճանապարհին «Օպել»-ը կողաշրջվել է. տուժածների առողջական վիճակը ծանր է
20:50 26/10/2014  |  Արտակարգ պատահարներ«Կիա»-ն բախվել է «Զիլ»-ին, դուրս եկել ճանապարհի երթևեկելի հատվածից, բռնկվել և ամբողջությամբ այրվել
15:06 22/04/2014  |  Արտակարգ պատահարներՎարորդը մահացել է, իսկ ուղևորուհին տեղափոխվել է հիվանդանոց
09:38 03/03/2014  |  Արտակարգ պատահարներԵրևան-Գյումրի ավտոճանապարհին բախվել են «06»-ն ու «Նիվան». կան վիրավորներ. Shamshyan

Пострадавший в ДТП на трассе Ереван-Гюмри умер в больнице 06/27/2017   13:23  |  Чрезвычайное просшествие
Пострадавший в результате ДТП с участием “Опеля” на трассе Ереван-Гюмри скончался в больнице. Об этом сообщает пресс-служба Полиции Армении.
25 июня в районе 00:05 автомобиль марки “Опель” на 24-м километре автомагистрали Ереван-Гюмри съехал с проезжей части дороги и врезался в бетонное ограждение. В результате ДТП Арарат Калашян(1983 года рождения) скончался на месте, а Армен Калашян(1973 года рождения) с травмами был госпитализирован в больницу.
“26 июня в 02:40 Армен Калашян скончался в больнице, не приходя в сознание. Ведется следствие”, - говорится в сообщении.