Օդամղիչ ատրճանակով հարվածել է բանկի կառավարչի գլխին 06/03/2017   15:37  |  Քրեական խրոնիկոն
Նախօրեին «Ամերիաբանկ»-ի Կոմիտասի մասնաճյուղի կառավարիչը հայտնվել է հիվանդանոցում այն պատճառով, որ քաղաքացու բանկային քարտը բանկոմատը կլանել է:
«Փաստինֆո»-ի տեղեկություններով՝ Կոմիտասում գտնվող բանկի մասնաճյուղում մի քաղաքացի աղմուկ է բարձրացրել՝ իր բանկային քարտը բանկոմատի կողմից կլանելու հարցի վերաբերյալ:
Արդյունքում՝ վիճաբանություն է ծագել կառավարչի և այդ քաղաքացու միջև և վերջինս իր մոտ գտնվող օդամղիչ ատրճանակով հարվածել է կառավարչի գլխին:
Հարվածի հետևանքով կառավարիչը վնասվածք է ստացել և տեղափոխվել է հիվանդանոց՝ բուժօգնություն ստանալու նպատակով:

Управляющего филиалом банка в Ереване ударили по голове пистолетом во время ссоры из-за банкомата-"глотателя" карт 06/03/2017   16:19  |  Криминальная хроника
Управляющий филиалом “Америабанка” на улице Комитаса в Ереване попал в больницу после инцидента с клиентом банка.
По сведениям “ФактИнфо”, гражданин в здании филиала банка на улице Комитаса поднял шум из-за того, что банкомат проглотил его карту.
Инцидент с банкоматом перерос в ссору между управляющим и  вышеупомянутым гражданином. Последний имеющимся при нем пневматическим пистолетом ударил управляющего банком по голове.