Ձեր նվիրումի շնորհիվ են պահպանվում մեր ազգային լավագույն ավանդույթները. Վարչապետի շնորհավորական ուղերձը՝ Կանանց տոնի առթիվ 03/08/2017   10:59  |  ԼՐԱՀՈՍ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել՝ Կանանց տոնի առթիվ:
Սրտանց շնորհավորում եմ ձեզ Կանանց տոնի կապակցությամբ։
Գարնանային  այս գեղեցիկ տոնի խորհուրդն իր մեջ ամփոփում է այն կարևոր առաքելությունը, որ ունեք մեր կյանքում։ Այդ առաքելության շնորհիվ  են ամբողջանում ու մեծարվում այնպիսի արժեքներ, ինչպիսին սերն ու հավատարմությունը, օջախն  ու ընտանիքը։
Ձեր նվիրումի շնորհիվ են պահպանվում մեր ազգային  լավագույն ավանդույթները, հայ ընտանիքի ամրությունը, ձեր  առաքինության շնորհիվ է մեզ շրջապատող աշխարհը դառնում բարի ու հանդուրժող, ներդաշնակ ու լույսերով լի։ Միայն դուք կարող եք ընտանիքի հոգսերի ահռելի բեռ վերցնել ու միաժամանակ մնալ  համակրելի ու գեղեցիկ։
Շնորհակալություն ձեզ  իմաստության, համբերատարության ու հոգատարության համար, որ պահում ու պահպանում եք մեր ընտանիքները, որ մեր ազգի համար կիրթ ու հայրենասեր զավակներ եք դաստիարակում, որ նեցուկ եք մեզ բոլոր օրերին:
Հավասար հնարավորությունների մեր դարում պակաս կարևոր չեն նաև ձեր մասնագիտական ու աշխատանքային հաջողությունները, մեր երկրի արժանապատիվ քաղաքացի լինելու ձգտումը:
Թող ձեր կյանքում միշտ գարուն լինի՝  ծաղիկներով զարդարված,  և  թող գարնանային այս գեղեցիկ տոնի տրամադրությունն ուղեկցի ձեզ ամբողջ տարվա ընթացքում։
Ցանկանում եմ ձեզ ընտանեկան բարեկեցություն, երջանկություն ու լավատեսություն, վառ ու արևոտ տրամադրություն, ներշնչանք՝ լավ ու բարի ձեռնարկումների համար։ Մենք հպարտանում են ձեզանով ու սիրում ենք ձեզ։

Премьер Армении поздравил соотечественниц с 8 Марта: “Мы гордимся вами и любим вас” 03/08/2017   11:40  |  Лента новостей
Премьер-министр Армении Карен Карапетян 8-го марта направил поздравительное послание по случаю Международного женского дня. Об этом сообщает пресс-служба армянского правительства.
“Любимые женщины, сердечно поздравляю Вас с женским праздником!
Этот красивый весенний праздник символизирует вашу важную миссию в нашей жизни. Благодаря этой миссии почитаются такие ценности, как любовь и преданность, семья и семейный очаг. Только вы можете нести огромное бремя семейных забот и одновременно оставаться красивыми и обаятельными”, – говорится в поздравительном послании премьера.
“Спасибо вам за мудрость, терпение и заботу, за то, что являетесь хранительницами  наших семей, нашей опорой, воспитываете образованных и патриотичных сыновей для нашего народа. В наш век равных возможностей не менее важны и ваши профессиональные успехи и достижения в работе”, – добавил Карен Карапетян, пожелав соотечественницам семейного благополучия, счастья и оптимизма, яркого и солнечного настроения, вдохновения для хороших и добрых инициатив.