Մամա Ռոզան ծեծել է Քրիստինեին 10/31/2014   11:11  |  Քրեական խրոնիկոն
Մեր ունեցած տեղեկություններով՝ երեկ երևանյան մարմնավաճառներից մեկը դիմել է ոստիկանություն և հաղորդում ներկայացրել այն մասին, որ Զինաիդա անունով հայտնի Մամա Ռոզան իրեն ծեծի է ենթարկել:
Բացի այդ, մարմնավաճառը հայտնել է, որ Զինաիդան, իմանալով իր զբաղմունքի մասին և օգտվելով իր կարգավիճակից, իրեն համոզել է սեռական հարաբերություններ ունենալ այն տղամարդկանց հետ, որոնց հետ ինքն է պայմանավորվել և դրա դիմաց ամեն անգամ 5-10 000 դրամ գումար է վերցրել:
Զինաիդա անունով Մամա Ռոզային ոստիկաններն առայժմ չեն կարողանում գտնել և միջոցներ են ձեռնարկում՝ նրան հայտնաբերելու համար:
Նշանակվել են նաև դատաբժշկական փորձաքննություններ` մարմնավաճառ Քրիստինեի պատմածի իսկությունը պարզելու համար:

Одна из ереванских проституток обвинила “Маму Розу” по имени Зинаида в избиении 10/31/2014 11:39 | Криминальная хроника
По сведениям “Фактинфо”, накануне вечером одна из ереванских проституток обратилась в полицию и подала заявление, в котором утверждала, что известная “Мама Роза” по имени Зинаида избила ее.
Кроме того, представительница древнейшей профессии сообщила, что Зинаида, зная о том, чем она занимается, воспользовалась ее положением и уговорила ее на секс с мужчинами. Она договаривалась с клиентами и брала с них 5- 10тыс драмов.
Полицейским пока не удается найти “Маму Розу” по имени Зинаида. Предпринимаются меры по обнаружению женщины.