Գոհար Պողոսյանին կփոխարինի Գագիկ Նահապետյանը 09/03/2014   22:40  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ազգային ժողովի հասարակայնության և տեղեկատվության միջոցների հետ կապերի վարչությունն առաջիկայում նոր պետ կունենա:
«Փաստինֆո»-ի տեղեկություններով՝ վարչության պետի պաշտոնից ազատվելու դիմում ներկայացրած Գոհար Պողոսյանին, ըստ ամենայնի, կփոխարինի ԱԺ նախագահի ներկայիս օգնական Գագիկ Նահապետյանը:
Գոհար Պողոսյանն աշխատանքի կանցնի ՀՀ կառավարության աշխատակազմում: Ըստ շրջանառվող լուրերի, նա կարող է նշանակվել կամ ՀՀ վարչապետի մամուլի քարտուղարի, կամ Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետի պաշտոնում:
Նշենք, որ ՀՀ վարչապետի մամուլի քարտուղարի պաշտոնը ներկայումս թափուր է, իսկ վարչության պետի պաշտոնը զբաղեցնում է Սուսաննա Տոնոյանը:

Гагик Нагапетян может сменить Гоар Погосян на посту главы Управления по связям с общественностью и СМИ НС Армении 09/04/2014 09:59 | Лента новостей
У Управления по связям с общественностью и средствами информации Национального Собрания Армении появится новый руководитель.
По имеющейся у ИА “ФактИнфо”информации, Гоар Погосян подала заявление об уходе с поста главы Управления: ее, по всей вероятности, сменит нынешний помощник спикера парламента Гагик Нагапетян.
Согласно муссируемым сведениям, Гоар Погосян может занять пост пресс-секретаря премьер-министра Армении или руководителя Управления информации и по связям с общественностью аппарата Правительства РА.
Отметим, что должность пресс-секретаря премьер-министра в настоящее время остается вакантной, а пост главы Управления занимает Сусанна Тоноян.