Դանակահարություն Գառնիում 02/25/2013   12:54  |  ԼՐԱՀՈՍ
Փետրվարի 24-ին, ժամը 02.20-ին, հիվանդանոցից ոստիկանության Կոտայքի բաժնում հաղորդում է ստացվել, որ Գառնի գյուղից մարմնական վնասվածքներով իրենց մոտ է տեղափոխվել 1985 թ. ծնված Արտուշ Գևորգյանը, որը, գիտակցության չգալով՝ հիվանդանոցում մահացել է:
Ոստիկանության ծառայողների ձեռնարկած օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների շնորհիվ փետրվարի 24-ին, ժամը 13.00-ին, Ջրվեժ գյուղից բերման է ենթարկվել 1992 թ. ծնված Արման Շ.-ն, որը խոստովանել է, որ փետրվարի 23-ին, ժամը 23.00-ից 24.00-ն ընկած ժամանակահատվածում, Գառնի գյուղում, կենցաղային հարցերի շուրջ ծագած վիճաբանության ժամանակ, Արտուշ Գևորգյանին դանակով հարվածել է ինքը:

“Бытовая поножовщина” в селе Гарни: скончался один человек 02/25/2013 13:16 | Лента новостей
24 февраля в 02.20 из больницы в отделение Полиции Котайка поступило сообщение о том, что к ним с телесными повреждениями из села Гарни доставлен Артуш Геворгян 1985 года рождения, который, не приходя в сознание, скончался в клинике.
Благодаря предпринятым сотрудниками Полиции оперативно-розыскным мероприятиям, 24 февраля в 13.00 в селе Джрвеж был задержан и подвергнут приводу в полицейское отделение Арман Ш. 1992 года рождения, который признался, что 23 февраля в промежутке с 23.00 до 24.00 в ходе потасовки, завязавшейся на бытовой почве, Артуша Геворгяна пырнул ножом он.