Դեկտեմբերի 24-ից կգործարկվեն նոր արագաչափեր 12/17/2012   20:11  |  Վարչական իրավունք
Ճանապարհային ոստիկանությունը տեղեկացնում է, որ շարունակվում են Երևան քաղաքում երթևեկության նկատմամբ վերահսկողության և իրավախախտումների արձանագրման տեսախցիկների և արագաչափ սարքերի տեղադրման աշխատանքները:
Մասնավորապես. 2012 թվականի դեկտեմբերի 24-ից գործարկվելու են նաև Երևան քաղաքում նոր տեղադրված երթևեկության նկատմամբ վերահսկողության և իրավախախտումների արձանագրման տեսախցիկները, որոնք տեղակայված են Արշակունյաց պողոտա-Քրիստափորի փողոց, Կոմիտասի պողոտա-Գրիբոյեդովի փողոց, Գայի պողոտա-Ստեփանյան փողոց, Գայի պողոտա-Նանսենի փողոց, Դավիթ Անհաղթի փողոց-Ուլնեցու փողոց, Տիգրան Պետրոսյան փողոց-Փիրումյաններ փողոց, Ազատության պողոտա-Բաբայան փողոց, Ազատության պողոտա-Մամիկոնյանց փողոց, Իսակովի պողոտա-Բաբաջանյան փողոց և Տիգրան Մեծի պողոտա-Սասունցի Դավթի փողոց խաչմերուկներում:

С 24-го декабря будут введены в эксплуатацию новые индикаторы скорости 12/17/2012   22:18  |  Административное право
Дорожная полиция сообщает, что продолжаются работы по установке спидометров и камер видеонаблюдения, фиксирующих правонарушения и осуществляющих контроль за дорожным движением.
В частности, с 24-го декабря 2012г. в г. Ереване будут задействованы новые камеры видеонаблюдения, которые установлены на пр. Аршакуняца - ул. Христофора, пр. Комитаса-ул.Грибоедова, пр. Гайя-ул.Степаняна, пр. Гайя-ул. Нансена, ул. Д. Анахта –ул.Улнецу, ул. Т. Петросяна- ул. Пирумянов, пр.Азатутяна-ул.Бабаяна, пр.Азатутяна-ул.Мамиконянца, пр. Исакова-ул.Бабаджяна и на перекрестке улиц Тигран Меца и Сасунцы Давид.
Дорожная полиция снова призывает водителей соблюдать правила дорожного движения.
20:46 06/12/2012  |  Криминальная хроникаДело об ограблении Ахурянского банкомата раскрыто
13:10 06/12/2012  |  Криминальная хроникаПолицейский сфабриковал доказательства. Предварительное следствие по этому делу продолжается