Փաշինյանը սկսել է կասկածել, թե ով որ փուլում կարող է դավաճանել. «Իրավունք» 05/05/2021   11:11  |  Տեսանյութեր
Ընտրություններին կրկնվելու է 2018թ.-ի սցենարը․ «Ժողովուրդ» Փաշինյանը անսովոր խիստ խոսակցություն է ունեցել թիմակիցների հետ. «Ժողովուրդ»
Փաշինյանը Մարությանից ազատվելու ճանապարհը գտել է. հայտնի է, թե ումով է ուզում փոխարինել «Հրապարակ» Նիկոլ Փաշինյան․ անարխիստը․ «168 ժամ»
«Իմ քայլում» ցավագին են ընդունում Տեր-Պետրոսյանի քննադատությունները․ «Ժողովուրդ» Նա չի ուզում լինել միակ ատելին ու մերժվածը, նա ուզում է հասարակության մի մասին դարձնել իր մեղսակիցը
Փաշինյանն ուզում է Ծառուկյանի հետ կոալիցիա կազմի եւ չեղարկի ընտրությունները․ «Հրապարակ» Փաշինյան-Միրզոյան-Ավինյան եռյակը ակտիվացել է. ինչ են քննարկում կառավարական ամառանոցում․ «Հրապարակ»
Խեցգետինն ու գայլաձուկը․ «Հրապարակ» Իզոլացնում են Արարատ Միրզոյանին. վախենում են «խաղեր տա»․ «Իրավունք»

Неизвестный выстрелил в окружного судью штата Техас 11/07/2015 15:15 | Международные новости
Неизвестный ранил окружного судью американского штата Техас, выстрелив в женщину у ее дома в городе Остин, передает РИА Новости со ссылкой на местную полицию.
Окружной судья Джули Кочурек (Julie Kocurek) была доставлена в больницу, сейчас ее состояние стабильно. По данным начальника полиции города Марка Шпанглера (Mark Spangler), ранения Кочурек не представляют опасности для ее жизни.
Полиция пока не произвела никаких задержаний в связи с происшествием. Также на данный момент неясно, связано ли покушение с профессиональной деятельностью судьи.
"На данный момент у нас не очень много информации о подозреваемом", — цитирует Шпанглера агентство Ассошиэйтед Пресс.