Տենանք աշխարհի դրությունը ոնց կլինի, կկարողանանք վայելել մեր ցանածը, թե ոչ. գյուղացի 04/20/2020   18:26  |  Տեսանյութեր
Ոչ գործ կա, ոչ ճանապարհ, դաժե աղջիկ ուզելուց այս գյուղին աղջիկ չեն տալիս. գյուղացու խնդիրները Մեզ մոտ վարակի տարածման խնդիրներն ավելի ցցուն են. փոխնախարար
Տանը չմնալու պաճառները կարող են ամեն օր ավելանալ․համավարակի տարածումը՝ նույնպես․․ Գեղարքունիքի մարզը վարակի բռնկման օջախ է դարձել. 100 բժշկի պետք է մեկուսացնել
Մի շարք հայաստանցիներ մնացել են Մոսկվայի օդանավակայանում. տոմսերն առել են, բայց չեն կարողանում գալ. ասում են՝ Հայաստանում տեղ չկա Բժիշկներն ու կամավորները վալս են պարում ու ձնագնդի խաղում
Հանցագործություններն էականորեն նվազել են. փոխոստիկանապետ 6 ոստիկան վարակված են կորոնավիրուսով, 16-ը՝ մեկուսացված են. փոխոստիկանապետ
Բանալին թեսթերի մեջ է Ուղիղ. Ոստիկանության գործողությունները կորոնավիրուսի տարածումը կանխելու ուղղությամբ

Песков: встреча Путина и Эрдогана на полях саммита в Париже не планируется 11/30/2015   15:54  |  Международные новости
Речь о встрече Владимира Путина с президентом Турции Тайипом Эрдоганом на полях конференции в Париже не идет, сказал пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков.
"Встречи с Эрдоганом не планируется, об этой встрече речи не идет", — сказал Песков журналистам, передает РИА Новости.
"Такой встречи не будет. Пока в графике не значится каких-либо контактов", — цитирует Пескова российское агентство.
Российский бомбардировщик Су-24 потерпел 24 ноября крушение в Сирии. Президент России Владимир Путин сообщил, что самолет был сбит ракетой типа "воздух-воздух" с турецкого F-16 над сирийской территорией и упал в Сирии в четырех километрах от границы с Турцией.
Глава российского государства назвал это "ударом в спину" со стороны пособников террористов, президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган, в свою очередь, заявил, что Анкара не будет извиняться за инцидент.