Նելլի Դավթյանը՝ Միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության պետ 12/05/2024   11:19  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նիկոլ Փաշինյանի որոշմամբ, Նելլի Դավթյանը  նշանակվել է միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության պետ։ Կառավարության պաշտոնական էջում որոշումը հրապարակվել է այսօր։
Ավելի վաղ վարչապետի որոշմամբ՝ Արմեն Ղազարյանն ազատվել էր Միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության պետի պաշտոնից և նշանակվել էր ՀՀ ներքին գործերի նախարարի տեղակալ։ Նելլի Դավթյանը մինչ այս նշանակումը զբաղեցնում էր ՆԳՆ միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության պետի տեղակալի պաշտոնը։
15:18 29/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ միգրացիայի ծառայությունն ու ՏՏ համակարգերի գործառնական կառավարման ԵՄ գործակալությունը ձեռք են բերել համագործակցության պայմանավորվածություն
19:51 23/09/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆԳՆ միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայությունը ՀՀ մարզերում շրջիկ ձևաչափով ծառայություններ է մատուցում
20:16 09/01/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Ղազարյանը նշանակվել է Միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայության պետ
18:33 26/07/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՄիգրացիոն ծառայությունն այսուհետ կգործի նաև Վազգեն Սարգսյան 3 հասցեում գտնվող Հանրային ծառայությունների միասնական գրասենյակում
22:30 13/05/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՄոտ 800 միլիոն դրամի վկայագիր արդեն սրամադրվել է Ադրբեջանից բռնագաղթած փախստականներին
17:26 07/06/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՄիգրացիոն պետական ծառայության պետը դիմել է Քննչական կոմիտե
17:04 29/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ՏԿԶ փոխնախարարն ընդունել է Միգրացիայի միջազգային կազմակերպության տարածաշրջանային տնօրենին
15:52 31/07/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՀունվար-հունիս ամիսներին Հայաստանում քրեական պատասխանատվության է ենթարկվել 72 օտարերկրացի
16:05 29/07/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԱռաջին կիսամյակում Հայաստանում ապաստան է հայցել 156 օտարերկրացի՝ Ուկրաինայից մինչև Նիգերիա

Нелли Давтян возглавила Службу миграции и гражданства МВД Армении 12/05/2024   11:36  |  Лента новостей
Нелли Давтян назначена начальником Службы миграции и гражданства МВД Армении. Соответствующее решение подписал премьер-министр Армении Никол Пашинян.
Ранее она занимала пост замглавы Службы миграции и гражданства.
Нелли Давтян сменила на посту начальника Службы миграции и гражданства Армена Казаряна, который теперь занимает пост заместителя главы МВД Армении.
11:33 21/11/2024  |  Политика"Мы с Ваге Казаряном дружим с детства": Пашинян поблагодарил экс-главу МВД
15:12 11/11/2024  |  Лента новостейМВД Армении замораживает резонансный законопроект об установке видеокамер у коммерческих объектов
10:45 09/04/2024  |  Лента новостейВ МВД Армении опровергли сообщения в соцсетях о задержании азербайджанского диверсанта в центре Еревана
13:32 29/12/2023  |  Лента новостейСоздание Полицейской гвардии, новая стратегия борьбы с наркотиками – замглавы МВД Армении о планах на грядущий год
16:23 16/02/2023  |  Лента новостейАртур Умршатян освобожден с поста главы Патрульной службы Армении