Ողբերգական դեպք՝ Երևանում․ հիվանդանոց է տեղափոխվել 25 օրական երեխայի մարմին. shamshyan.com 09/09/2024   10:44  |  Արտակարգ պատահարներ
shamshyan.com-ի տեղեկություններով՝ սեպտեմբերի 4-ին ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 19։30-ի սահմաններում ՀՀ Ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության Էրեբունու բաժին են զանգահարել «Մուրացան» բժշկական կենտրոնից և հայտնել, որ շտապօգնության խումբը Այգեգործական փողոցի տներից մեկից իրենց մոտ է տեղափոխել երեխայի դի։
Ոստիկաններն ու քննիչները պարզել են, որ մահացածը 25-օրական աղջնակ է։Դեպքի փաստով Էրեբունի և Նուբարաշեն վարչական շրջանների քննչական բաժնում նախաձեռնվել է քրեական վարույթ։

Уголовное производство инициировано по факту смерти 25-дневного младенца в Ереване - shamshyan.com 09/09/2024   10:55  |  Чрезвычайное просшествие
По сведениям  shamshyan.com, 4 сентября произошел трагический инцидент в Ереване. Около 19:30  в эребунийский отдел полиции МВД РА позвонили из медцентр “Мурацан” и сообщили, что бригада скорой помощи доставила из одного из домов на улице Айгегорцакан тело младенца.
Полицейские и следователи выяснили, что умерла 25-дневная девочка. По факту случившегося инициировано уголовное производство.
13:02 09/08/2024  |  Лента новостейУголовное производство начато по факту смерти 2-летнего мальчика в "Доме ребенка" в Гюмри, назначена экспертиза
13:35 14/03/2024  |  Лента новостейГлава Минздрава Армении считает преждевременным говорить о причине смерти 9-летнего ребенка