Չորեքշաբթի 09 / 11 / 2024
Բանվորներին ինչքա՞ն եք վարձատրում, արտագնա աշխատանքի մեկնողները գալի՞ս են աշխատեն. Փաշինյան 08/02/2024   12:54  |  ԼՐԱՀՈՍ
Տավուշ այցի ընթացքում վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը այցելել է Դիլիջան քաղաքում՝ Շամախյան ½ հասցեում մասնավոր հատվածի կողմից կառուցվող «Ալլուր» բնակելի համալիր։
Նա տեսանյութ է հրապարակել՝ գրելով. «Ներդրումների ծավալը հասնում է 16,5 մլն դոլարի։
Կառուցվում են 6 հարկանի բազմաբնակարան բնակելի շենքեր, որից մեկը՝ նախկին հացի գործարանի շենքն է։ Ներկա պահին այն վերակառուցվում է որպես բազմաբնակարան համալիր՝ անհրաժեշտ ենթակառուցվածքներով»:
12:39 02/08/2024  |  ԼՐԱՀՈՍ3-րդ բանակային կորպուսի շտաբ մտա, մուտքի դիմաց փոս կար. տրամաբանության բախում կա. Փաշինյան
12:07 31/07/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը Աննա Հակոբյանի մեքենա վարելուց տեսանյութ է հրապարակել
23:03 30/07/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլի ձախողված ու կապիտուլյացված կառավարությունն անգամ վախենում է ինքնուրույն արտասանել «իր» պետության շահերը․ Արտակ Զաքարյան
18:19 30/07/2024  |  ՔաղաքականՎարչապետ Փաշինյանը ներկա է գտնվել Իրանի նորընտիր նախագահ Մասուդ Փեզեշքիանի երդմնակալությանը

В Дилижане идет строительство нового жилого комплекса: с ходом работ ознакомился Пашинян 08/02/2024 14:38 | Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян в ходе визита в Тавушскую область Армении посетил возводимый в частном секторе жилой комплекс "Аллур" по улице Шамахяна ½ в городе Дилижане.
Пашинян опубликовал кадры с визита. Он сообщил, что объем инвестиций достигает 16,5 миллионов долларов.
"Ведется строительство 6-этажных многоквартирных жилых домов, один из которых - здание бывшего хлебозавода. В настоящее время он перестраивается в многоквартирный комплекс с необходимой инфраструктурой", - сообщил Пашинян.