Բոլոր հանդիպումների առանցքում Հայաստանում և Արցախում ստեղծված ծանր իրավիճակն է և դրանից դուրս գալու ելքերը. Իշխան Սազաթելյան 03/27/2023   12:17  |  Մեկնաբանություն
ՀՅԴ ԳՄ անդամների և ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության մեր գործընկերների հետ այս շաբաթվա ընթացքում եղել ենք Երևանի վարչական շրջաններում և այցելել Սյունիքի, Արագածոտնի ու Արարատի մարզեր: Այս մասին ֆեյսբուքում գրել է Իշխան Սաղաթելյանը.
«Այսօր Արարատի մարզում շրջել ենք Բարձրաշեն և Վարդաշեն գյուղերում, ապա մեր քաղաքացիների հետ կարևոր հավաք ունեցել Արտաշատ քաղաքում:
Անցնող շաբաթվա ընթացքում հանդիպումներ ենք ունեցել Երևանի՝ Ավան, Քանաքեռ-Զեյթուն, Նոր Նորք վարչական շրջանների ՀՅԴ գրասենյակներում, ընկերների հետ քննարկել կարևոր օրակարգային հարցեր:
Բոլոր հանդիպումների առանցքում Հայաստանում և Արցախում ստեղծված ծանր իրավիճակն է և դրանից դուրս գալու ելքերը:
Մեծապես կարևորելով նմանատիպ հանդիպումները, մտադիր ենք դրանք այս փուլում դարձնել ավելի պարբերական»:
15:59 20/03/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՔԿ-ն Իշխան Սաղաթելյանին որպես վկա կանչել է հարցաքննության, բայց փաստացի հարցաքննել կասկածանքի շուրջ
08:16 16/03/2023  |  ՄամուլԻ՞նչ կարող են տալ ընդդիմադիրների այցերը․ «Փաստ»
17:43 04/03/2023  |  ՔաղաքականԵթե մեր ժողովուրդը շարժվում է դեպի անդունդ, ուրեմն մենք պետք է դառնանք այդ ընթացքի կասեցնողը. Իշխան Սաղաթելյան
19:53 25/02/2023  |  ՔաղաքականԵթե իշխանության գան ազգային ուժեր, ապա հնարավոր կլինի կասեցնել պարտությունների շղթան․ Իշխան Սաղաթելյան
10:21 02/02/2023  |  ՄամուլՈրտե՞ղ է Իշխան Սաղաթել յանը. «Փաստ»
10:39 17/01/2023  |  ՄամուլՀնարավոր է՝ Իշխան Սաղաթելյանի հարցն առանձնացնեն. «Հրապարակ»
10:21 13/01/2023  |  ՄամուլԻշխանությունը մտադիր է մանդատից զրկել միայն Իշխան Սաղաթելյանին. «Ժողովուրդ»
17:10 28/12/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՆոյեմբերի 9-ի հայտարարությունն ինքն է ստորագրել, ՀՀ-ն պատասխանատվություն ունի իր 120.000 քաղաքացու ճակատագրի համար. Սաղաթելյան
18:00 13/12/2022  |  ԼՐԱՀՈՍ«Հայաստան» և «Պատիվ ունեմ» խմբակցությունները Լաչինի միջանցքում ստեղծված իրավիճակով պայմանավորված արտահերթ նիստ հրավիրելու որոշմամբ են հանդես եկել (տեսանյութ)

Члены АРФД и коллеги из фракции "Армения” провели встречи с гражданами в Ереване и трех областях 03/27/2023   13:38  |  Комментарий
На этой неделе вместе с членами Верховного органа АРФД и их коллеги из парламентской  фракции "Армения" посетили административные районы Ереван, а также Сюникскую, Арагацотнскую и Араратскую области. Об этом сообщил представитель Верховного органа АРФД, депутат НС РА от фракции "Армения" Ишхан Сагателян.
"В Араратской области мы обошли села Бардзрашен и Вардашен, и в городе Арташате провели важное собрание с нашими гражданами. За последнюю неделю мы провели встречи в офисах АРФД административных районах Еревана – Аван, Канакер-Зейтун, Нор-Норк, обсудили с друзьями важные вопросы повестки дня", - написал Сагателян.
По его словам, суть всех встреч – сложная сложившаяся в Армении и Арцахе ситуация и пути выхода из нее.
"Подчеркнув важность подобных встреч, мы намерены на данном этапе проводить их регулярно", - отметил Ишхан Сагателян.