«SAS» սուպերմարկետի մոտ հայտնաբերվել է տղամարդու դի. shamshyan.com 03/16/2023   16:25  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր՝ մարտի 16-ին, ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 12։30-ի սահմաններում ՀՀ ներքին գործերի նախարարության Ոստիկանության Կենտրոնական բաժին ահազանգ է ստացվել, որ Երվանդ Քոչար փողոցում «SAS» սուպերմարկետի դիմաց տղամարդու դի կա։
Ինչպես տեղեկացնում է shamshyan.com կայքը՝ ոստիկաններն ու քննիչները նշված վայրում հայտնաբերել են տղամարդու դի, ում ինքնությունը պարզվում է։ Դեպքի փաստով քննչական բաժնում նախաձեռնվել է վարույթ։ Քննիչի որոշմամբ՝ նշանակվել է դիակի դատաբժշկական փորձաքննություն։
10:24 22/01/2023  |  Արտակարգ պատահարներ Երևանյան լճում երիտասարդի դի է հայտնաբերվել
16:38 08/10/2022  |  Արտակարգ պատահարներՓրկարարները իջեցրել են քաղաքացու դին տան տանիքից
18:24 06/09/2022  |  Արտակարգ պատահարներՓրկարարները ջրամբարից դուրս են բերել տղամարդու դի
18:34 13/08/2022  |  Արտակարգ պատահարներՀՀ նախկին ոստիկանապետի առաջին տեղակալ, գեներալ-լեյտենանտին պատկանող «Արզնի» առողջարանային համալիրում հայտնաբերվել է տղամարդու դի
16:16 08/05/2022  |  Արտակարգ պատահարներՎահագնաձոր գյուղի մոտակայքում փրկարարները դի են դուրս բերել գետից
23:08 06/05/2022  |  Արտակարգ պատահարներՀրդեհ՝ Շատին գյուղում. կա դի
12:48 06/12/2021  |  Քրեական խրոնիկոնԵրևանում՝ Հյուսիսային պողոտայում, պարեկները «Դրագոն Գարդեն»-ի մոտ հայտնաբերել են տղամարդու դի․ shamshyan.com
18:15 09/10/2021  |  Արտակարգ պատահարներՄարգարա գյուղում՝ սեփական տանը հայտնաբերել են 65-ամյա տղամարդու կիսամոխրացած դին

Мужчина найден мертвым близ супермаркета в Ереване - shamshyan.com 03/16/2023   16:34  |  Чрезвычайное просшествие
Трагический инцидент произошел сегодня, 16 марта, в Ереване. Около 12:30 в центральный отдел полиции МВД Армении поступило сообщение о том, что напротив супермаркета "SAS" на улице Ерванда Кочара обнаружен труп мужчины.
Как сообщает сайт shamshyan.com, полицейские и следователи обнаружили на месте тело мужчины. Его личность устанавливается. По данному факту в следственном отделе инициировано производство. По решению следователя назначена судебно-медицинская экспертиза.
17:09 19/07/2021  |  Лента новостейСК Армении выясняет обстоятельства загадочной смерти мужчины, найденного мертвым под мостом в Котайке