Երեւանում կայանալիք Հայաստան-Թուրքիա խաղին՝ Թուրքիայից ժամանած երկրպագուներ չեն լինի 03/06/2023 16:37 | ԼՐԱՀՈՍ
Մարտի 6-ից մեկնարկում է ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի 2024 թվականի առաջնության որակավորման փուլի՝ մարտի 25-ին կայանալիք Հայաստան-Թուրքիա հանդիպման տոմսերի առցանց (օնլայն) վաճառքը https://tickets.ffa.am/ կայքում:
Տոմսերի վաճառքը Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի տոմսարկղում կմեկնարկի ավելի ուշ: Այդ մասին կտրամադրվի հավելյալ տեղեկատվություն:
Տոմսերը, ինչպես առցանց, այնպես էլ Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի տոմսարկղից, հնարավոր է գնել միայն անձնագրային նույնականացում անցնելուց հետո։ Մեկ անձը կարող է գնել ոչ ավել, քան երկու տոմս։ Նույնականացման համար անհրաժեշտ տվյալները մուտքագրելուց հետո խնդրում ենք սպասել նույնականացման հաստատմանը, որը կատարվում է յուրաքանչյուր օր՝ 10։00-20։00՝ 10-15 րոպեի ընթացքում:

Турецкие болельщики на матче Армения-Турция присутствовать не будут 03/06/2023   17:05
С 6 марта на сайте www.tickets.ffa.am стартует онлайн-продажа билетов на матч отборочного раунда чемпионата Европы-2024 УЕФА Армения - Турция, который состоится 25 марта.
Как сообщается на сайте Федерации футбола Армении, билеты в кассах стадиона «Республиканский» имени В. Саргсяна поступят в продажу позже. Об этом будет дополнительная информация.
Билеты как онлайн, так и в кассах стадиона «Республиканский» имени В. Саргсяна, можно будет приобрести только после идентификации паспорта. Один человек может купить не более двух билетов. После ввода необходимых данных для идентификации дождитесь подтверждения идентификации, которая проводится ежедневно с 10:00 до 20:00 в течение 10-15 минут.