Թշնամին ականանետերի և խոշոր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակների կիրառմամբ կրակել է հայկական դիրքերի ուղղությամբ 10/05/2022   20:25  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հոկտեմբերի 5-ին՝ ժամը 19:40-20:00-ն, Ադրբեջանի ԶՈւ ստորաբաժանումները, ականանետերի և խոշոր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակների կիրառմամբ, կրակ են բացել հայ-ադրբեջանական սահմանի արևելյան հատվածում տեղակայված հայկական մարտական դիրքերի ուղղությամբ: Այս մասին հայտնում է ՊՆ-ն:
Այս պահի դրությամբ հակառակորդի կրակը լռեցված է:
23:23 03/10/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԲրիտանական դեսպանությունը սարսափած է այն տեսանյութով, ակնկալում ենք, որ հետաքննության արդյունքները կհրապարակվեն
19:45 02/10/2022  |  Արտակարգ պատահարներՎիճաբանություն-ծեծկռտուք Արարատի մարզում. հնչել են կրակոցներ․ կա վիրավոր
22:19 30/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԺամը 22:00-ի դրությամբ հայ-ադրբեջանական սահմանին իրադրության փոփոխություն չի արձանագրվել․ ՊՆ
19:56 30/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍ17 օր է՝ թշնամին Կութի գլխավերևում է. անիվները վառում, գլորում են գյուղի անտառները (տեսանյութ)

Азербайджанские ВС открыли огонь по армянским позициям из крупнокалиберного оружия - Минобороны 10/05/2022   20:43  |  Лента новостей
Азербайджанские ВС открыли огонь по армянским позициям, сообщает пресс-служба министерства обороны Армении.
"5 октября с 19:40 по 20:00 подразделения ВС Азербайджана с применением минометов и крупнокалиберного стрелкового оружия вели огонь в направлении армянских боевых позиций, расположенных на восточном участке армяно-азербайджанской границы. На данный момент огонь противника подавлен", - говорится в сообщении.