Կաթողիկոսի և ՀՀ Առաջին նախագահի հանիպումները զարմանք չպետք է հարուցեն. Մուսինյան 09/30/2022   14:25  |  ԼՐԱՀՈՍ
Լեւոն Տեր-Պետրոսյանի մամուլի խոսնակ Արման Մուսինյանը գրել է.
«Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը և ՀՀ Առաջին նախագահը քառասուն տարվա գործընկերներ են Գեւորգյան ճեմարանում եւ «Էջմիածին» ամսագրում համատեղ աշխատանքի ժամանակներից։ Ուստի, նրանց հանդիպումները զարմանք չպետք է հարուցեն։
Ինչ վերաբերում է «Լայֆ Երեւան» Տելեգրամյան ալիքի այսօրվա հրապարակած հորինվածքներին, դրանք պարզապես միտված են իշխանության եւ ընդդիմության հնարավոր երկխոսության վիժեցմանը»։
18:02 27/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՏեր-Պետրոսյանի ու Փաշինյանի տեսակի համար շատ վտանգավոր է դառնում, երբ պայքարի ոգին արթնանում է.սա հոգեբանական գրոհ էր պայքարելու ունակ մեր հայրենակիցների նկատմամբ. Մոսիյան
13:05 27/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱռաջին նախագահը շատ հստակ ասաց. իշխանությունները ձեռքերը լվացել են Արցախից. Ռուստամյան
10:27 27/09/2022  |  ՄեկնաբանությունԼևոն Տեր-Պետրոսյանի խոսքը մշտապես համեմված է նիհիլիզմով, պարտվողականությամբ և թշնամիների ողորմածությանն հանձնվելու ցանկությամբ. քաղաքագետ
18:47 21/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԼևոն Տեր-Պետրոսյանը մեկ հարկի տակ կհավաքի Հայաստանի ու Արցախի բոլոր նախագահներին. երբ կկայանա հանդիպումը

Встречи Католикоса всех армян и первого президента Армении не должны удивлять - Мусинян 09/30/2022   14:41  |  Лента новостей
Католикос Всех Армян и первый президент Армении являются коллегами уже сорок лет, со времен совместной работы в Геворкянской семинарии и журнале «Эчмиадзин», поэтому их встречи не должны вызывать удивления, пишет Арман Мусинян, пресс-секретарь Левона Тер-Петросяна.
"Что же касается измышлений, опубликованных сегодня в Telegram-канале "Лайф Ереван", то они просто нацелены на срыв возможного диалога между властью и оппозицией", - написал Мусинян.
14:52 17/08/2021  |  Лента новостейНарод должен знать цену, которую ему придется заплатить за проводимую властями политику - Левон Тер-Петросян