Արայիկ Հարությունյանը հանդես կգա տեսաուղերձով 09/17/2022   14:55  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ելնելով ստեղծված իրավիճակից` սեպտեմբերի 19-ին Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հանդես կգա տեսաուղերձով, որը կհեռարձակվի Արցախի հանրային հեռուստատեսությամբ և ԱՀ Նախագահի ֆեյսբուքյան էջով:
Այս մասին տեղեկացնում են Արցախի տեղեկատվական շտաբից:
«ԱՀ Նախագահի աշխատակազմը դիմում է Արցախի Հանրապետության քաղաքացիներին` մտահոգող հարցերը հետևյալ էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկելու հորդորով.
1) [email protected]
2) [email protected]
Դրանք կխմբավորվեն ըստ թեմաների, և հրատապ ու առաջնահերթ հարցերին կտրվեն համապարփակ պատասխաններ: Նամակների ուղարկման վերջնաժամկետը սեպտեմբերի 18-ն է` ժամը 18:00-ն: Տեսաուղերձի հեռարձակման ժամի վերաբերյալ նախապես կտրվի տեղեկատվություն»,-նշված է հաղորդագրության մեջ:
14:54 15/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱյս փուլում Արցախի կարգավիճակի հետ կապված որևէ փաստաթուղթ չի քննարկվում. Նախագահ Հարությունյանը մասնակցել է ՀՀ անվտանգության խորհրդի նիստին

Президент Арцаха выступит с видеообращением 09/17/2022 16:31 | Лента новостей
Исходя из сложившейся ситуации, 19 сентября президент Республики Арцах Араик Арутюнян выступит с видеообращением. Об этом сообщает Инфоштаб Арцаха.
Сообщается, что прямая трансляция которого будет осуществляться Общественным телевидением Арцаха и на facebook-странице президента Республики Арцах.
Аппарат президента Республики Арцах обращается ко всем гражданам с просьбой отправить все волнующие вас вопросы на следующие адреса электронной почты: 1) [email protected] 2) [email protected] Вопросы будут ранжированы в соответствии с темами, и на самые злободневные и важные из них будут даны всеобъемлющие ответы. Крайний срок отправления электронных писем - 18 сентября 18:00. Информация о времени видеообращения будет предоставлена заранее.