«Անկանխիկ ամառ». 22 ուղեգիր հաղթելու հնարավորություն Ամերիաբանկի հաճախորդներին 06/07/2022   17:10  |  ԼՐԱՀՈՍ
Անկանխիկ վճարումները նախընտրող Visa-քարտապանների համար  Ամերիաբանկը հայտարարում է «Անկանխիկ ամառ» գովազդային վիճակախաղը` հնարավորություն ընձեռելով բացահայտելու Հայաստանի մարզերից մեկը:
Հունիսի 6-ից մինչև օգոստոսի 31-ն Ամերիաբանկի Visa Classic  կամ Visa Gold քարտերով կատարելով յուրաքանչյուրը նվազագույնը 5.000 ՀՀ դրամի չափով 22 անկանխիկ վճարում` բանկի քարտապանները կստանան 300.000 ՀՀ դրամ գումարով 22 նվեր քարտերից մեկը հաղթելու հնարավորություն: Նվեր քարտը կարող է օգտագործվել Բանկի կողմից հրապարակված ցանկի հյուրանոցներից մեկում հանգստի համար:
Նշված պայմանները կատարելու դեպքում հաճախորդն իր էլ. փոստին կամ բջջային հեռախոսահամարին կստանա անհատական կոդ, որով կարող է մասնակցել վիճակախաղին: Հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով Ամերիաբանկի ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ հեռարձակման ընթացքում, իսկ հաղթող ճանաչված համարները կհրապարակվեն Ամերիաբանկի պաշտոնական կայքում և ֆեյսբուքյան էջում մինչև 2022 թ. սեպտեմբերի 30-ի ժամը 23:59-ը:
«Անկանխիկ ամառ» վիճակախաղի մասնակցության կանոններին,  պայմաններին և հյուրանոցների ցանկին կարելի է ծանոթանալ հետևյալ հղումով`
https://ameriabank.am/campaigns/non-cash
15:26 25/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկն արժանացել է «Կայուն ֆինանսավորման գծով լավագույն բանկ» մրցանակին
18:29 17/05/2022  |  ՏնտեսությունԱմերիաբանկն ստացել է «Տարվա գործարքը 2021 – Կանաչ առևտուր» մրցանակը ՎԶԵԲ-ի Առևտրի խթանման ծրագրի շրջանակում
15:00 07/05/2022  |  ՏնտեսությունՏան վարկավորման ամբողջ գործընթացը` առանց բանկ գալու. առաջին անգամ Հայաստանում (տեսանյութ)
18:02 29/04/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկը ներկայացնում է նոր դիզայնով վճարային քարտերը
16:57 14/04/2022  |  ԼՐԱՀՈՍ3 մլն դրամ՝ կրթությունն ավելի գրավիչ և ընկալելի դարձնելու համար. հայտնի են «Ամերիաբանկ»-ի մրցույթի արդյունքները (տեսանյութ)
18:10 04/04/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկը ճանաչվել է 2022թ. լավագույն բանկը Հայաստանում` ըստ «Global Finance» հեղինակավոր ամսագրի
22:44 31/03/2022  |  ԼՐԱՀՈՍ300 նվեր, 3 գովազդային վիճակախաղ․ Հայտնի են Ամերիաբանկի «Ապրիր հայերեն», «Ապրիր ժպիտով» և «Ապրիր անսահման» գովազդային վիճակախաղերի հաղթողները
15:26 02/03/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկը ճանաչվել է «Լավագույն ներդրումային բանկը» Հայաստանում՝ ըստ «Global Finance» ամսագրի
19:28 21/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկն արժանացել է առևտրի ֆինանսավորման գծով հերթական մրցանակին Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայից
15:56 17/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍ«Ամերիա Սերունդ 15» ծրագիրն իր դռներն է բացում երիտասարդների առջև. Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը մարտի 12-ն է

Безналичное лето: Возможность выиграть 22 путевки для клиентов Америабанка 06/07/2022 17:25 | Лента новостей
Америабанк объявляет рекламный розыгрыш «Безналичное лето» для держателей карт Visa, предпочитающих безналичные платежи, предоставляя им возможность открыть для себя один из регионов Армении. Об этом сообщает пресс-служба банка.
Совершив 22 безналичных платежа с использованием карт Америабанка Visa Classic или Visa Gold, каждый на сумму не менее 5,000 драмов РА, в период с 6 июня до 31 августа, держатели карт получат возможность выиграть одну из 22 подарочных карт на сумму 300,000 драмов РА. Подарочная карта может быть использована для отдыха в каком-либо отеле из перечня, опубликованного Банком.
Клиентам, выполнившим указанные условия, будет отправлено электронное сообщение или СМС с персональным кодом, который необходим для участия в розыгрыше. Победители розыгрыша будут выбраны случайным образом во время лайв-трансляции на странице Америабанка в Facebook-е, а выигравшие номера будут опубликованы на официальном сайте Америабанка и странице в Facebook-е до 23:59 30 сентября 2022 г.
С правилами участия в рекламном розыгрыше «Безналичное лето», условиями и перечнем отелей можно ознакомиться по ссылке:
https://ameriabank.am/campaigns/non-cash
Америабанк является крупнейшим финансовым учреждением Армении с объемом активов свыше 1 триллиона драмов РА и играет важную роль в экономике страны. Являясь динамично развивающимся универсальным банком, Америабанк предоставляет широкий спектр инновационных банковских услуг через многофункциональную платформу, с акцентом на цифровые продукты.