Պարեկը հայհոյելով ծանր վիրավորանք է հասցրել քաղացուն. Ներկայացվել է հանցագործության մասին հաղորդում 05/23/2022   14:59  |  Մեկնաբանություն
Հանցագործության մասին հաղորդում է ներկայացվել պարեկի դեմ, որը հայհոյանքի ձևով ծանր վիրավորանք է հնչեցրել քաղաքացու հասցեին։ Այս մասին տեղեկացրել է փաստաբան Ալեքսանդր Կոչուբաեւը։
«Նկարի պարեկը այսօր հայհոյանքի ձևով ծանր վիրավորանք է հնչեցրել քաղաքացու հասցեին: Ծանր վիրավորանքի հատկանիշներով հանցագործության մասին հաղորդում եմ ներկայացրել, ինչպես նաև դիմել եմ ՀՀ ոստիկանության ներքին անվտանգության վարչություն լուծելու պարեկի կարգապահական պատասխնատվության հարցը»,- ֆեյսբուքում հայտնել է փաստաբանը՝ ավելացնելով. «Դաջվածքիդ խաչը քեզ օգնական: Ոչ մի ապօրինություն անհետևանք չի մնալու»:
11:18 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱղջիկ ջան, գնայիր կռվեիր, ոչ թե հիմա աթոռի կռիվ տայիր.Մետրոպոլիտենի աշխատակիցը գնացքի վրայից պոկեց Արցախի դրոշը (տեսանյութ)
11:14 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանները բերման են ենթարկել 3 քաղաքացու
11:09 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՄետրոյի «Երիտասարդական» կայարանի մուտքը մի քանի րոպեով փակվել է
10:02 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանները բերման են ենթարկում անչափահասի՝ «ամոթ» վանկարկումների ներքո
09:43 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՊարալիզացվել է Մետրոպոլիտենի աշխատանքը
09:22 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՖրանսիայի հրապարակում սադրանքի փորձ է արել հայտնի նիկոլական Գնել Սարգսյանը. Արսեն Բաբայան
09:15 23/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԵրիտասարդները Արցախի դրոշով բեմ են բարձրացել`բռնցքամարտի առաջնության հանդիսավոր բացմանը.նրանց հանդիսատեսը ողջունել է ծափահարություններով

Вторник 03 / 21 / 2023
Патрульный нанес тяжкое оскорбление гражданину: адвокат подал заявление о преступлении 05/23/2022   15:36  |  Комментарий
Адвокат Александр Кочубаев сообщил о подаче заявления о преступлении против патрульного , который нанес тяжкое оскорбление гражданину, нецензурно выругавшись в  его адрес. На своей странице в Facebook адвокат опубликовал фотографию.
"Запечатленный на снимке патрульный сегодня озвучил тяжкое оскорбление в виде нецензурной брани в адрес гражданина. В связи с тяжким оскорблением я подал заявление о преступлении, а также обратился в управление внутренней безопасности полиции РА для разрешения вопроса о привлечении патрульного к дисциплинарной ответственности", - написал адвокат.