Երեւանում 5 տարբեր ուղղություններով ավտոերթեր են. կան բերման ենթարկվածներ. ուղիղ միացում 05/16/2022   10:12  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականի պահանջով վաղ առավոտից մեկնարկած ավտոերթին ոստիկանները խոչընդոտում են։ Երևանի մի քանի փողոցներ փակվել են ոստիկանական մեքենաներով։ Լարված իրավիճակ է ստեղծվել Բաղրամյան և Արշակունյաց պողոտաներում, Ծիծեռնակաբերդի խճուղում։ Ոստիկանները նախ փակեցին մեքենաների ճանապարհը, ապա սկսեցին բերման ենթարկել մասնակիցներին։
09:19 04/05/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԲետոնախառնիչ մեքենաներով քաղաքացիները փակել են երթեւեկությունը` Կիեւյան կամրջի վրա
22:44 30/04/2022  |  ՔաղաքականԸնդդիմությունը շատ ժամանակ չունի՝ իշխանությանը հեռացնելու համար. Վերջնաժամկետը մայիս ամիսն է. Խալաթյան (տեսանյութ)
11:09 25/04/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԳիշերելու ենք Ազատության հրապարակում, երկրորդ փուլը, որի մեկնարկը տրվում է այսօր, լինելու է ավելի ակտիվ․ լինելու են քաղաքացիական անհնազանդության ցույցեր․ Վանեցյան

В Ереване вновь начались автопробеги с требованием отставки Пашиняна(Прямое включение) 05/16/2022 10:20 | Лента новостей
В Ереване с раннего утра возобновились акции неповиновения с требованием отставки премьер-министра Армении Никола Пашиняна.
Утром стартовали автопробеги по пяти направлениям, однако полицейские препятствуют их проведению. Напряженная ситуация сложилась на проспектах Баграмяна и Аршакуняца, а также на Цицернакабердском шоссе. Полициейские сначала преградили дорогу машинам, а затем стали задерживать участников акции автопробега.