Դու ժողովրդին այսուհետ նայելու ես ոստիկանական ուժերի և փշալարերի հետևից. Սաղաթելյանը՝ Փաշինյանին 05/13/2022 17:27 | ԼՐԱՀՈՍ
«Դիմադրության» շարժման քայլերթը հասել է Կառավարության շենքի մոտ, որտեղ ոստիկանական մեծ ուժեր են կուտակված։ Շարժման առաջնորդներից մեկը հորդորեց քաղաքացիներին բռունցքները վեր բարձրացնել։
«Թող այս դավաճանը տեսնի, թե քանի հազար վարչապետ է եկել իր հետևից։ Նիկոլ, դու իմացիր, որ ամեն ժամ, ամեն օր գալու ենք քո հետևից։ Դու ժողովրդին այսուհետ նայելու ես ոստիկանական ուժերի և փշալարերի հետևից։ Դու Հայաստանում որևէ հենարան չունես »,- հայտարարեց Սաղաթելյանը։

Сагателян – Пашиняну: отныне ты будешь смотреть на народ из-за спин полицейских и сквозь колючую проволоку 05/13/2022   17:48  |  Лента новостей
Участники протестного шествия в Ереване дошли до правительственного здания №3, где сконцентрированы крупные силы полиции. Один из лидеров Движения сопротивления призвал граждан поднять свои кулаки вверх.
“Пусть этот предатель видит, сколько тысяч премьером пришли за ним. Никол, знай, что каждый час, каждый день мы будем приходить за тобой. Отныне ты будешь смотреть на народ из-за спин полицейских и сквозь колючую проволоку”, - заявил Ишхан Сагателян.