«Պատիվ ունեմ» խմբակցությունը նախագահի թեկնածու առաջադրելու կամ չառաջադրելու հարցով այս պահին դեռ հաստատված դիրքորոշում չունի 01/25/2022 13:06 | ԼՐԱՀՈՍ
«Պատիվ ունեմ» խմբակցությունը նախագահի թեկնածու առաջադրելու կամ չառաջադրելու հարցով այս պահին դեռ հաստատված դիրքորոշում չունի.
«Այս պահին հաստատված թեկնածուներ չկան, չունենք դիրքորոշում՝ թեկնածու առաջադրելու՞ ենք, թե՝ ոչ»,- այս մասին ճեպազրույցի ժամանակ հայտարարեց «Պատիվ ունեմ» խմբակցության պատգամավոր Տիգրան Աբրահամյանը:
Պատգամավորն ասաց, որ նախագահի թեկնածու առաջադրելու հարցը քննարկելու են միայն իրական ընդդիմադիր ուժերի հետ:

Фракция “Честь имею” еще не определилась с позицией по вопросу о выдвижении кандидата на пост президента Армении 01/25/2022   13:39  |  Лента новостей
Парламентская фракция “Честь имею”  еще не определилась с позицией по вопросу о выдвижении кандидата на пост президента Армении.
“На данный момент утвержденных кандидатов нет, позиции по поводу выдвижения кандидата – тоже нет”, - сказал депутат от парламентской фракции “Честь имею” Тигран Абрамян.
Депутат отметил, что вопрос о выдвижении кандидата в президенты будет обсуждаться только с настоящими оппозиционными силами.