ԱԻ պետական ծառայության սակրավորներն այսօր հետախուզական աշխատանքներ են իրականացրել Ստեփանակերտ քաղաքի «Կրկժան» թաղամասի հարակից տարածքում 01/19/2022   14:07  |  ԼՐԱՀՈՍ
ԱԻ պետական ծառայության սակրավորական խմբերը Ստեփանակերտ քաղաքի «Կրկժան» թաղամասի բնակչից ստանալով ահազանգ, այսօր վաղ առավոտյան չպայթած զինամթերքի հայտնաբերման նպատակով մեկնել են նշված տեղամաս և իրականացրել հետախուզական աշխատանքներ, որի ընթացքում հայտնաբերվել է 4 կասետային ռումբ և 1 ավիառումբ:
Հայտնաբերված զինամթերքը տեղափոխվել է անվտանգ տեղամաս և ոչնչացվել:
Նշենք, որ որ ԱԻ պետական ծառայության սակրավորները շուրջօրյա ուժեղացված ծառայություն են իրականացնում հանրապետության բոլոր շրջաններում:
10:04 19/01/2022  |  ՄամուլԱդրբեջանցիները զանգահարում են արցախցիներին և շահավետ գործարք առաջարկում. «Հրապարակ»
23:56 18/01/2022  |  Միջազգային լրահոսԱլիևի հայտարարությունը Վալերի Պեկրեսի հասցեին անըդունելի է․ Ֆրանսիայի ԱԳ նախարար

В окрестностях одного из районов Степанакерта обнаружены и уничтожены неразорвавшиеся боеприпасы 01/19/2022   14:26  |  Лента новостей
Саперы ГСЧС Республики Арцах сегодня провели разведывательную работу в окрестностях района "Кркжан" города Степанакерта. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС МВД Арцаха.
Саперы ГСЧС, получив вызов от жителя района "Кркжан" Степанакерта, рано утром 19 января выехали на указанный участок с целью обнаружения неразорвавшихся боеприпасов и провели разведывательные работы, в ходе которых были обнаружены 4 кассетные бомбы и 1 авиабомба.