Նիկոլ Փաշինյանը և Վլադիմիր Պուտինը հոկտեմբերի 12-ին կհանդիպեն 10/10/2021   15:39  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հոկտեմբերի 12-ին ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը և ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինը կհանդիպեն: Այս մասին հայտնում է Ռիա Նովոստին:
Լրատվամիջոցի փոխանցմամբ նույն օրը Նիկոլ Փաշինյանը Կրեմլում հանդիպում կունենա Պետդումայի նոր գումարման պատգամավորների հետ:
Նշենք, որ օրերս Վլադիմիր Պուտինը հեռախոսազրույց էր ունեցել Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևի և Թուրքիայի նախագահ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանի հետ։
10:30 09/10/2021  |  ՄամուլՆերկան ու ապագան կործանողները միայն անցյալից ու «նախկիններից» են խոսում. «Փաստ»
09:57 09/10/2021  |  ՄամուլՀերթական քաղաքական մանյովրը. «Հրապարակ»
21:00 08/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱդրբեջանցիները ՀՀ տարածքում առաջանում են՝ ըստ Հայաստանի իշխանությունների հետ ունեցած պայմանավորվածությունների. Էդգար Ղազարյան
17:42 08/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԻշխանության ընտրած ձևը մերժելի ու դատապարտելի է. չպատվաստվածներին գումարի դիմաց բուժելը հակասահմանադրական է. Ալավերդյան

СМИ назвали дату встречи Пашиняна и Путина 10/11/2021   00:02  |  Лента новостей
Президент РФ Владимир Путин 12 октября встретится с премьером Армении Николом Пашиняном, также у главы государства в этот день запланирована в Кремле встреча с депутатами Госдумы нового созыва, передает РИА Новости.
Ранее пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков сообщил журналистам, что Путин встретится с депутатами Госдумы VIII созыва в Кремле 12 октября.
13:12 07/10/2021  |  Лента новостейПашинян поздравил Путина с днем рождения
00:04 08/07/2021  |  Лента новостейДвусторонние отношения, Нагорный Карабах, ситуация на границе, возвращение пленных: в Кремле состоялась встреча Пашиняна и Путина
15:37 07/07/2021  |  Лента новостейСергей Копыркин рассказал о повестке встречи Путина и Пашиняна
14:14 07/07/2021  |  Лента новостей“Подписание каких-либо документов не планируется”: Песков о встрече Пашиняна и Путина в Москве