Հայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 501 նոր դեպք, 18 մարդ մահացել է 09/07/2021   11:09  |  Կորոնավիրուս
Սեպտեմբերի 7-ի՝ ժամը 11:00-ի դրությամբ, հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 245765 դեպք, որոնցից 229957-ն առողջացած, 4939-ը մահվան ելքով, այլ պատճառներով մահվան ելքերի թիվը՝ 4939 է: Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 9702 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ կատարվել է 1581821 թեստավորում: Երեկ կատարվել է 4659 թեստավորում։
Այսպիսով` սեպտեմբերի 7-ին՝ Հայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 501 նոր դեպք, 15 մարդ մահացել է։ Նախորդ օրն արձանագրցվել է նաև մահվան 3 դեպք, երբ անձն ունեցել է կորոնավիրուսային հիվանդություն, բայց մահը վրա է հասել այլ պատճառով։
11:12 06/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակվելու 239 նոր դեպք. Մահացել է 13 քաղաքացի
14:55 05/09/2021  |  ԿորոնավիրուսԱրցախում կորոնավիրուսային հիվանդության 2 դեպք է գրանցվել
13:35 05/09/2021  |  Միջազգային լրահոսՎրաստանում կորոնավիրուսով վարակվածների թիվը մեկ օրում ավելացել է 2 210-ով. մահացել է 74 մարդ
12:14 05/09/2021  |  Միջազգային լրահոսՌուսաստանում կորոնավիրուսով վարակվածների թիվը համաճարակի սկսվելուց ի վեր գերազանցել է 7 միլիոնը
11:08 05/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀաստատվել է կորոնավիրուսի 423 նոր դեպք․ 9 մարդ մահացել է
11:23 04/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում կորոնավիրուսի 621 դեպք է գրանցվել. 12 մարդ մահացել է
11:14 03/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 595 նոր դեպք, 19 մարդ մահացել է
20:55 02/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀղիները և բացարձակ հակացուցում ունեցող աշխատակիցները ստիպված չեն լինի 14 օրը մեկ ՊՇՌ թեստ հանձնեն
18:26 02/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀարավային Աֆրիկայում տարածվում է կորոնավիրուսի մուտացված տարբերակը. Այն անհանգստացնող է
11:45 02/09/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 636 նոր դեպք, 21 մարդ մահացել է

Число случаев заражения коронавирусом в Армении увеличилось за сутки на 501 09/07/2021   11:26  |  Коронавирус
В Армении за прошедшие сутки подтвержден 501 новый случай заражения коронавирусом нового типа, выздоровели 398 человек. За минувшие сутки от COVID-19 скончались 15 человек. Об этом сообщили в Минздраве Армении.
По данным на 11:00 7 сентября, всего с начала  пандемии в Армении подтверждено 245765 случаев инфицирования COVID-19. Общее количество проведенных тестов - 1581821  (4659 - за минувшие сутки).
Всего к этому моменту от коронавируса излечились 229957 человек. Фактически на лечении находятся 9702 пациента. С начала эпидемии от COVID-19 в Армении скончались 4939 человек.
Накануне  было зафиксировано 3  случая смерти пациента с подтвержденным коронавирусом, когда летальный исход наступил по другим причинам. Всего таких случаев 1167.
15:49 02/09/2021  |  КоронавирусБиологи зафиксировали ускорение эволюции коронавируса
14:48 02/09/2021  |  КоронавирусРоссия планирует запустить для иностранцев "вакцинные" туры
11:59 02/09/2021  |  КоронавирусЗа сутки в Армении коронавирус диагностировали у 636 человек
11:53 02/09/2021  |  Коронавирус18-летний юноша с коронавирусом попал в реанимацию: глава Минздрава Армении заявила об “омоложении” болезни в стране