Չպարզված հանգամանքներում, մահացու վիրավորում է ստացել ՊԲ զինծառայող 07/27/2021   09:35  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հուլիսի 26-ին՝ ժամը 22:26-ի սահմաններում, հյուսիսային ուղղությամբ տեղակայված զորամասերից մեկի պահպանության տեղամասում, դեռևս չպարզված հանգամանքներում, մահացու վիրավորում է ստացել ՊԲ զինծառայող, 2002թ. ծնված Սարգիս Ժիրայրի Գրիգորյանը: Այս մասին տեղեկացանք  ԱՀ ՊԲ ֆեյսբուքյան էջից։
12:02 19/07/2021  |  Քրեական խրոնիկոնԱնզգուշությամբ արձակված կրակոցից մահացած զինծառայողի մահվան դեպքի փաստով հարուցվել է քրեական գործ
10:00 17/07/2021  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱԾառայակցի կողմից անզգուշությամբ արձակված կրակոցից 20-ամյա զինծառայող է մահացել
19:02 16/07/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄահվան վկայական է տրվել 3463 զինվորի համար. պնդում է նախարարությունը, իսկ մեկ ամիս առաջ Փաշինյանը զոհերի ավելի մեծ թիվ էր հրապարակել
15:18 08/07/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀՊՏՀ-ում բացվեց 44-օրյա պատերազմում զոհված ուսանող-հերոսների լսարան
20:53 06/07/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանում զոհված հերոսի հիշատակը հարգել են Բրազիլիայի ջիու-ջիցու մրցաշարում
18:23 20/06/2021  |  ՄեկնաբանությունԱռաջին անգամ պիտի ընտրության մասնակցեիր, ցավոք վիժվածք նիկոլը ձեզ ամեն ինչից զրկեց. Զոհված զինծառայողի մոր գրառումը

Военнослужащий Армии обороны Арцаха погиб при невыясненных обстоятельствах 07/27/2021 10:29 | Лента новостей
Военнослужащий Армии обороны Арцаха получил смертельное ранение при пока не выясненных обстоятельствах. Об этом сообщает Министерство обороны Республики Арцах.
"26 июля, примерно в 22:26, на оборонительном участке одной из воинских частей, дислоцированных на северном направлении, при пока не выясненных обстоятельствах смертельное ранение получил военнослужащий Армии обороны Арцаха Саркис Жирайрович Григорян, 2002 года рождения", - говорится в сообщении.
Министерство обороны Арцаха разделяет тяжелую боль утраты и выражает поддержку членам семьи, родным и сослуживцам погибшего.