Տավուշում մեր քաղաքացիների հետ հանդիպումից հետո՝ օրվա ավարտին ինձ հնարավորություն ընձեռվեց ընթրել իմ վաղեմի լավ ընկերոջ հետ. Քոչարյան 06/14/2021   11:44  |  Մեկնաբանություն
ՀՀ երկրորդ նախագահ, «Հայաստան» դաշինքի առաջնորդ Ռոբերտ Քոչարյանը Թելագրամի իր ալիքում լուսանկար է հրապարակել իր ընկերոջ՝ Ջեյմս Թուֆենկյանի հետ ունեցած ընթրիքից։
«Տավուշում մեր քաղաքացիների հետ հանդիպումից հետո՝ օրվա ավարտին ինձ հնարավորություն ընձեռվեց ընթրել իմ վաղեմի լավ ընկերոջ՝ խոշոր ձեռնարկատեր ու բարերար Ջեյմս Թուֆենկյանի հետ։
Ես շնորհակալ եմ Carahunge Dilijan-ին ջերմ ընդունելության համար։ Ի դեպ, այս բացառապես հայկական մթնոլորտը ստեղծել են Սփյուռքի մեր եղբայրները։ Շնորհիվ բոլոր կարող ուժերի հնարավոր կլինի կառուցել ուժեղ Հայաստան, որի մասին մենք բոլորս երազում ենք»,-գրել է ՀՀ երկրորդ նախագահը։
10:43 13/06/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄեզ ուղղակի մի Նժդեհ է պետք. Տաշիրի բնակիչ
21:32 11/06/2021  |  Արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններ.2021Պաշտոնյաները չպետք է ապրեն Կոնդի առանձնատներում. պետք է առերեսվեն մարդկանց հետ. Քոչարյան

Роберт Кочарян опубликовал фотографию со встречи с давним другом Джеймсом Туфенкяном 06/14/2021 12:18 | Комментарий
Второй президент РА, кандидат в премьер-министры от блока “Армения” Роберт Кочарян в своем Telegram-канале опубликовал фотографию за ужином со своим другом Джеймсом Туфенкяном.
"Сегодня после встречи с нашими гражданами в Тавуше, в конце дня мне выдалась возможность пообедать с моим давним хорошим другом, крупным предпринимателем и филантропом Джеймсом Туфенкяном. Я благодарен Carahunge Dilijan-у за тёплый приём. Кстати, эту исключительную армянскую атмосферу создали наши братья из Диаспоры. Благодаря усилиям всех способных сил возможно будет вновь построить сильную Армению, о которой мы все мечтаем", - написал Кочарян.