Հայաստանի Հանրապետությունում մարդը պետք է ապրի ապահով և լավ. Արթուր Վանեցյան 06/14/2021   12:45  |  Արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններ.2021
«Հայաստանի Հանրապետությունում մարդը պետք է ապրի ապահով և լավ». Այս մասին Արմավիրի մարզում հայտարարել է «Պատիվ ունեմ» դաշինքի վարչապետի թեկնածուն։
Արթուր Վանեցյանը ընտրողների հետ հանդիպմանն ասել է, թե պետք է այս իրավիճակից փորձեն դուրս գալ և խոսեն ապագայի մասին, որը իրենք են խոստանում։
««Պատիվ ունեմ» դաշինքը առաջարկում է պարզ բանաձև. Հայաստանի Հանրապետությունում մարդը պետք է ապրի ապահով և լավ։ Եթե չլուծվեն անվտանգային խնդիրները, մարդը չի կարող ապրել լավ, չենք կարող խոսել գյուղատնտեսական, առողջապահական և մնացած ոլորտների մասին»։
Վանեցյանը նշել է, որ անվտանգային հարցերը լուծելու համար պետք են մարդիկկ, կարող ուժեր, ովքեր հասկանում են՝ ինչ է անվտանգային համակարգը և ինչպես այն պետք է վերականգնել։
13:58 13/06/2021  |  ՔաղաքականՀՀ-ն չպետք է իր արտաքին հարաբերությունները կառուցի երկրների շահերի բախման հաշվին. Արթուր Վանեցյան
12:10 13/06/2021  |  ՔաղաքականՓաշինյանը փորձում է խաբել արտաքին խաղացողներին. Արթուր Վանեցյան
11:59 13/06/2021  |  Արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններ.2021Հոկտեմբերի 19-ի Պուտինի՝ պատերազմը կանգնեցելու առաջարկը կապիտուլանտը թաքցրել է նաև կուսակից ընկերներից. Արթուր Վանեցյան
10:23 13/06/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԵս հայտարարում եմ՝ մեր ժամանակ ընդհանրապես անկլավների մասին որևէ խոսք չի եղել. Սերժ Սարգսյան

В Армении человек должен жить в безопасности и хорошо - Ванецян 06/14/2021   13:03  |  Досрочные парламентские выборы-2021
В Республике Армения человек должен жить в безопасности и хорошо, заявил кандидат в премьер-министры РА от блока “Честь имею” Артур Ванецян.
В ходе встречи с избирателями Ванецян заявил о необходимости выхода из сложившейся ситуации. По его словам, следует говорить о будущем, которое они обещают.
Он отметил, что блок “Честь имею” обещает простую формулу: в Республике Армения человек должен жить в безопасности и хорошо.
“Если не будут решены проблемы безопасности, человек не сможет хорошо жить, не смогут говорить о сельском хозяйстве, здравоохранении и других сферах”, - заявил он.
Ванецян отметил,  что для решения вопросов безопасности нужны люди, умелые силы, которые понимают, что такое система безопасности и как ее следует восстанавливать.