«Հայաստան» դաշինքի նախընտրական կենտրոնական շտաբը կղեկավարի Արմեն Գևորգյանը.պաշտոնական ներկայացուցչի գործառույթները կիրականացնի Արամ Վարդևանյանը 05/17/2021   14:11  |  Մեկնաբանություն
«Հայաստան» դաշինքի նախընտրական շտաբը կղեկավարի Արմեն Գևորգյանը
ԱԺ արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններում «Հայաստան» դաշինքի նախընտրական կենտրոնական շտաբը կղեկավարի Արմեն Գևորգյանը: Նա կհամակարգի նախընտրական շտաբերի գործունեությունը, նախընտրական կազմակերպչական և այլ գործընթացներ:
«Հայաստան» դաշինքի պաշտոնական ներկայացուցչի գործառույթները կիրականացնի Արամ Վարդևանյանը: Նա դաշինքը կներկայացնի Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովում, պետական այլ մարմիններում, ինչպես նաև հանդես կգա «Հայաստան» դաշինքի կենտրոնական շտաբի պաշտոնական հայտարարություններով և մեկնաբանություններով:
Զանգվածային լրատվամիջոցների հետ աշխատանքը կհամակարգի մամուլի ծառայությունը. հեռախոս՝ 012 84 84 84:
Խորհրդարանական արտահերթ ընտրություններին մասնակցող ուժերն այս օրերին զբաղված են նախընտրական շտաբների կազմավորման աշխատանքներով։
Պարոն Գևորգյանն արդեն իրականացնում է կենտրոնական շտաբի ղեկավարի գործառույթները։
«Ուզում եմ առիթից օգտվելով տեղեկացնել, որ «Հայաստան» դաշինքի պաշտոնական ներկայացուցչի գործառույթներն իրականացնելու է պարոն Արամ Վարդևանյանը, և արդեն երկու-երեք օրից բոլոր նրանք, ովքեր հարցեր կունենան շտաբի, Դաշինքի գործունեության վերաբերյալ, կկարողանան իրենց հարցերը ուղղել թե՛ «Հայաստան» դաշինքի պաշտոնական ներկայացուցչին, թե՛ մամուլի ծառայությանը»։

Известны имена главы Центрального предвыборного штаба и официального представителя блока “Армения” 05/17/2021 15:06 | Досрочные парламентские выборы-2021
Центральный предвыборный штаб блока “Армения” на внеочередных парламентских выборах в Армении возглавит Армен Геворкян.
Как сообщается на странице блока в соцсети Facebook, он будет координировать деятельность предвыборных штабов, предвыборные организационные и другие процессы.
Функции официального представителя блока “Армения” будет выполнять Арам Вардеванян. Он будет представлять блок в Центральной избирательной комиссии и других государственных органах, а также будет выступать с официальными заявлениями и комментариями от центрального штаба блока “Армения”.
Работу со СМИ координирует пресс-служба, телефон: 012 84 84 84.
Участвующие во внеочередных парламентских выборах силы в эти дни заняты формированием предвыборных штабов.
Армен Геворкян уже выполняет функции руководителя центрального штаба.
“Пользуясь случаем, хочу сообщить, что функции официального представителя блока “Армения” будет выполнять Арам Вардеванян.
И уже через два-три дня все, у кого будут вопросы по поводу штаба и деятельности блока, смогут направить свои вопросы как официальному представителю альянса, так и в пресс-службу”, – говорится в сообщении.