Հյուսիսային պողոտայում քաղաքացիներին պատվաստում են կորոնավիրուսի դեմ. Շարժական պատվաստումային խումբը տեղակայվել է 05/05/2021   14:34  |  Կորոնավիրուս
ՀՀ առողջապահության նախարարության և Երևանի քաղաքապետարանի համագործակցությամբ ձևավորված շարժական պատվաստումային խումբը տեղակայվել է Հյուսիսային պողոտայում:
«Արդեն իսկ բազմաթիվ քաղաքացիներ դիմել և ստացել են կորոնավիրուսային հիվանդության դեմ պատվաստում»,- հայտնում են ՀՀ ԱՆ-ից։
15:48 02/05/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում 18 տարեկանից բարձր քաղաքացիների համար հասանելի է պատվաստումը.Անահիտ Ավանեսյան
15:28 02/05/2021  |  ՄեկնաբանությունՀայաստան է ներկրվել Չինաստանի կողմից ՀՀ-ին տրամադրված «Կորոնավակ» պատվաստանյութը
18:23 28/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀաջորդ շաբաթ կունենանք չինական պատվաստանյութ. Ավանեսյան
19:30 08/04/2021  |  Միջազգային լրահոսՖրանսիայում COVID-19-ի դեմ պատվաստանյութի առաջին չափաբաժինը ստացել է ավելի քան 10 մլն բնակիչ

На Северном проспекте в Ереване развернули мобильный пункт вакцинации от коронавируса 05/05/2021   14:55  |  Коронавирус
В Ереване развернули мобильный пункт вакцинации от коронавируса нового типа, сообщает Министерство здравоохранения Армении.
“Сформированная при сотрудничестве Минздрава и мэрии Еревана мобильная бригада для проведения вакцинации разместилась на Северном проспекте. Уже многочисленные граждане обратились и получили прививку от коронавируса”, - говорится в сообщении на странице Минздрава в Facebook.
12:31 05/05/2021  |  КоронавирусВице-спикер парламента Армении Лена Назарян привилась от коронавируса
11:21 05/05/2021  |  КоронавирусЗа сутки в Армении выявлено 493 новых случая заражения коронавирусом, скончались 13 человек