Արցախում է գտնվում Մեսրոպ Առաքելյանը.Նախատեսվում են հանդիպումներ 04/16/2021   12:10  |  ԼՐԱՀՈՍ
Աշխատանքային այցով Արցախում է գտնվում ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Մեսրոպ Առաքելյանի գլխավորած պատվիրակությունը։ Այդ մասին հայտնում են ԱՀ աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նախարարությունից։
Այցի շրջանակներում ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Դավիթ Խաչատրյանը, ԱՀ աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նախարարի տեղակալ Վահրամ Առաքելյանի հետ համատեղ, կիրականացնի ընդունելություն-քննարկում Արցախի հետպատերազմյան ծրագրերի մասով ի հայտ եկած հարցերի շուրջ։
Ծրագրերի հետ կապված հարցեր ունենալու դեպքում քաղաքացիները կարող են հերթագրվել ընդունելության, որը տեղի կունենա ապրիլի 16-ին, ժամը 16.00-18.00-ն, Կնունյանցների 1 հասցեում։
13:39 07/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱրցախից 9000 ընտանիք այս պահին չունի մշտական բնակության վայր. նախարար
11:25 25/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱրցախցիներին ժամանակավորապես հյուրընկալած քաղաքացիների աջակցության ծրագրի ժամկետը երկարաձգվեց
17:24 24/03/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱրցախի շրջաններից տարհանված քաղաքացիներին ի՞նչ աջակցություն է տրամադրվել. ներկայացնում է սոցապ նախարարը
12:08 27/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊատերազմի ժամանակ վիրավորում ստացած 6000 զինծառայող 500 հազար դրամ միանվագ աջակցություն կստանա
18:32 15/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԾննդօգնության պետական հավաստագիր ներկայացնելու անհրաժեշտություն այլևս չկա
12:13 14/01/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊատերազմի հետևանքով վիրավորված զինծառայողների համար սայլակ և քայլակ ստանալու ընթացակարգը կպարզեցվի
22:05 02/01/2021  |  ՄեկնաբանությունՍոցապ նախարար Մեսրոպ Առաքելյանն այցելել է ՊՆ կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալ

Месроп Аракелян находится с рабочим визитом в Арцахе 04/16/2021   12:19  |  Лента новостей
Делегация во главе с министром труда и социальных вопросов Армении Месропом Аракеляном находится с рабочим визитом в Арцахе. Об этом сообщает пресс-служба министерства труда, социальных и миграционных вопросов Арцаха.
В рамках визита заместитель министра труда и социальных вопросов Армении Давид Хачатрян и заместитель министра труда социальных и миграционных вопросов Арцаха Ваграм Аракелян вместе проведут прием-обсуждение по возникшим вопросам в части, касающейся послевоенных программ Арцаха.
По возникшим в связи с программами вопросам граждане могут записаться на прием, который состоится 16 апреля, с 16:00 по 18:00, по адресу Кнунянцнери №1.
15:33 15/04/2021  |  Лента новостейОмбудсмен призвал международное сообщество спасти многовековую армянскую культуру в Арцахе
11:02 15/04/2021  |  Лента новостейРоссийские миротворцы обеспечивают безопасность проведения сельскохозяйственных работ в Арцахе