Փոքրիկներն իրենց հայրիկներին են պահանջում.անհետ կորածների հարազատները կառավարության դիմաց են 02/11/2021   16:18  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ կառավարության շենքի դիմաց հավաքվել են անհետ կորած զինծառայողների հարազատները։ Նրանք պահանջում են քայլեր ձեռնարկել անհետ կորած զինվորներին գտնելու ուղղությամբ։ Կառավարության դիմաց էին  նաև անհետ կորածներ մեր զինվորների երեխաները՝ պաստառներով։ Նրանք պահանջում էին՝ վերադարձնել  իրենց ծնողներին:
«Փոքրիկներն իրենց հայրիկներին են պահանջում, չգիտենք՝ իրենք որտեղ են և ինչ կարգավիճակով»,- ասաց ցուցարարներից մեկը:
18:40 10/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԲողոքի ակցիա Շիրակի մարզում. փակ են ճանապարհները galatv.am
10:07 09/02/2021  |  Քրեական խրոնիկոնԱնհետ կորած զինվորի հորից 3000 ԱՄՆ դոլար են պահանջել. տղամարդը կալանավորվել է
14:52 08/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԼիտվայի խորհրդարանի անդամները կոչ են անում Ադրբեջանին արագացնել աճյունների, ռազմագերիների ու պատանդների փոխանակումը
14:48 08/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱնհետ կորածների հարազատները ՊՆ-ի դիմաց են․ նախարարը կհանդիպի նրանցից հինգի հետ

"Верните папу": родные без вести пропавших провели акцию у здания правительства Армении 02/11/2021   16:29  |  Лента новостей
Родственники пропавших без вести в ходе войны в Арцахе сегодня провели акцию у здания правительства Армении. Они требуют предпринять шаги по поиску без вести пропавших. Протестующие привели с собой детей. Малыши держали в руках плакаты с надписями "Верните мне папу", "Требую папу" на разных языках.
“Малыши требуют вернуть их родителей. Мы не знаем, где они, в каком статусе”, - сказала одна из участниц акции.