Օդի ջերմաստիճանը 19-22-ին աստիճանաբար կնվազի 17-20 աստիճանով. Սուրենյան 01/18/2021   10:53  |  Մեկնաբանություն
Հունվարի 19-ին և լույս 20-ի գիշերը հանրապետության ողջ տարածքում սպասվում է ձյուն, առանձին վայրերում ինտենսիվ, լեռնային շրջաններում սպասվում է նաև բուք, ցածր հորիզոնական տեսանելիույթուն, ճանապարհներին մերկասառույց։ Օդի ջերմաստիճանը 19-22-ին աստիճանաբար կնվազի 17-20 աստիճանով։ Այս մասին հայտնում է Գագիկ Սուրենյանը։
15:28 17/01/2021  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՀունվարի 19-ին և 19-ի լույս 20-ի գիշերը հանրապետության ողջ տարածքում սպասվում է ձյուն
15:58 16/01/2021  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՕդի ջերմաստիճանը 19-21-ն աստիճանաբար կնվազի 12-15 աստիճանով
15:23 15/01/2021  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿՕդի ջերմաստիճանն էապես չի փոխվի
16:55 14/01/2021  |  ՄեկնաբանությունԿապանում և Ստեփանակերտում +20, Իջևանում +18, Մեղրիում և Արենիում +17 աստիճան է. Գագիկ Սուրենյան

Снег, метель, гололедица: Гагик Суренян предупредил о грядущем резком похолодании в Армении 01/18/2021 11:06 | Информационная платформа
Резкое похолодание ожидается в Армении в ближайшие дни. Как сообщилм на своей странице в Facebook заместитель директора Центра гидрометеорологии и мониторинга Министерства окружающей среды Армении Гагик Суренян, 19-го января и в ночь на 20-е января на всей территории республики ожидаются снег, местами осадки будут обильными.
Суренян также проинформировал, что в горных районах прогнозируется метель, низкая горизонтальная видимость, на дорогах – гололедица.