Սպասեք և ևս 3-4 օր, և ձեր բոլոր հարցերի պատասխանները հստակ կունենաք.Աղվան Վարդանյան 12/01/2020   15:43  |  ԼՐԱՀՈՍ
Վստահ եմ, որ մոտ օրերին, այն ուժերը, որոնք հանդես են գալիս Փաշինյանի հրաժարականի պահանջով, կկզամակերպեն նոր հանրահավաք, ամենայն հավանականությամբ կհրապարակեն և՛ ճանապարհային քարտեզ, և՛ հավանական վարչապետի անուն կառաջադրեն և գործընթացները կարագանան:Ասուլիսի ժամանակ հայտարարել է քաղաքական գործիչ Աղվան Վարդանյանը:
Նա վստահցրեց նաև, որ առաջիկայում հասարակությունը կիմանա հավանական առաջնորդի անունը.
Լրագրողի ճշտող հարցին, թե թեկնածուների թվում կա՞ արդյոք Վազգեն Մանուկյանի, Հրանտ Բագրատյանի կամ Արթուր Վանեցյանի անունը, Աղվան Վարդանյանը պատասխանեց.
«Սպասեք և ևս 3-4 օր, և ձեր բոլոր հարցերի պատասխանները հստակ կունենաք»,-ասաց Աղվան Վարդանյան:
14:59 01/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՊատերազմի գրեթե ամբողջ ընթացքում ի՞նչ էր անում վարչապետի ամուսինն Արցախում. Վարդանյան
14:54 01/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորների առնվազն 95 տոկոսը տեղյակ չի եղել այս ամենից, նրանք կուրորեն հավատացել են Նիկոլ Փաշինայնին և հիմա դժվար վիճակի մեջ են.Աղվան Վարդանյան
18:52 08/06/2020  |  ՄեկնաբանությունՄեկ տարի առաջ Ռ. Քոչարյանը գրեթե ճշգրիտ նկարագրել է այն, ինչ կատարվում է այսօր Հայաստանում. Վարդանյան

“Подождите еще 3-4 дня”: Агвана Варданяна спросили о вероятном кандидате на пост премьера Армении 12/01/2020   16:09  |  Политика
Силы, выступающие с требованием отставки Пашиняна, в ближайшие дни созовут новый митинг; по всей видимости, они обнародуют и дорожную карту, и имя вероятного кандидата на пост премьер-министра Армении,  заявил бывший депутат парламента Армении, политический деятель Агван Варданян.
По всей видимости, процесс тем самым ускорится. Политик также заверил, что скоро общественность узнает имя вероятного лидера.
В ответ на вопрос о том, фигурируют ли среди кандидатов имена Вазгена Манукяна, Гранта Багратяна или Артура Ванецяна, Агван Варданян заявил: “Подождите еще 3-4 дня, и вы получите все ответы на ваши вопросы”.