Հաղթանակի հասցեատերը ժողովուրդն է, բայց կերտողը դուք եք. Արայիկ Հարությունյանը հանդիպել է Հադրութում թշնամու գրոհն այսօր ետ մղած քաջարի տղաների հետ 10/10/2020   18:47  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
ԱՀ նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հանդիպել է Հադրութ քաղաքի ուղղությամբ թշնամու գրոհն այսօր ետ մղած մեր քաջարի տղաների հետ: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱՀ նախագահ Արայիկ Հարությունյանը՝ հրապարակելով նաև տեսանյութ:
Արայիկ Հարությունյանը, դիմելով իրենց մարտական պարտականություններն իրականացնող զինվորներին, նշեց, որ հպարտանում է նրանցով:
«Հաղթանակի հասցեատերը ժողովուրդն է, բայց կերտողը դուք եք»,- նշեց Արայիկ Հարությունյանը:
18:42 10/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Վերակենդանացման բաժանմունքում գտնվող լրագրողը խնդրեց բոլորին փոխանցեմ, որ իր աչքերով է տեսել՝ ինչպես է թիրախային հարվածը հասցվում Մայր տաճարին. ՄԻՊ
18:36 10/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Շվեյցարիայի հայկական համայնքն իր աջակցություն է հայտնում Արցախին և Հայաստանին
09:34 10/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Հումանիտար հրադադարով պայմանավորված Արայիկ Հարությունյանի ասուլիսը հետաձգվում է

"Нация вами гордится": президент Арцаха встретился с военными, отразившими вражескую атаку на Гадрут(Видео) 10/10/2020   18:52  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Президент Республики Арцах Араик Арутюнян встретился с ребятами, отразившими вражескую атаку на город Гадрут. Арутюнян опубликовал на своей странице в Facebook видео со встречи.
"С нашими храбрыми парнями, которые сегодня отразили нападение врага на город Гадрут. Слава Армянской армии!"- подписал видео Араик Арутюнян.
"Хочу, чтобы вы все были уверены: нация вами гордится. Вы выковали эту победу. Хочу, чтобы вы восстановили силы и продолжили вашу службу. Я просто преклоняюсь перед всеми вами", - заявил президент Арцаха военнослужащим.