Մայիսի 4-ին Middle East Airlines ավիաընկերության կողմից իրականացվելու է Բեյրութ-Երևան-Բեյրութ հատուկ չվերթ 04/27/2020   12:32  |  Կորոնավիրուս
Լիբանանում Հայաստանի դեսպանության ֆեյսբուքյան էջից տեղեկացանք ,որ մայիսի 4-ին Middle East Airlines ավիաընկերության կողմից իրականացվելու է Բեյրութ-Երևան-Բեյրութ հատուկ չվերթ:
<<Հայտնում ենք, որ ս.թ. մայիսի 4-ին Middle East Airlines ավիաընկերության կողմից իրականացվելու է Բեյրութ-Երևան-Բեյրութ հատուկ չվերթ:
Հաշվի առնելով նոր տիպի կորոնովարիսուսի տարածման դեմ Լիբանանի կառավարության ներդրված սահմանափակումները՝ Հայաստան վերադառնալու ցանկություն ունեցող ՀՀ քաղաքացիները պետք է գրանցվեն Լիբանանում ՀՀ դեսպանությունում մինչև ս.թ. ապրիլի 29-ը՝ անհրաժեշտ պաշտոնական արտոնությունները հնարավորինս արագ փոխհամաձայնեցնելու համար, միայն որից հետո հնարավոր կլինի ավիատոմսեր ձեռք բերել Middle East Airlines ընկերության գրասենյակներից:
Դեսպանությունում գրանցվելու համար խնդրում ենք անձնագրային տվյալներն ուղարկել [email protected] էլ. փոստին կամ դեսպանության թեժ գծին՝ + 961 3 157 305 հեռախոսահամարի whatsapp հավելվածով:
Հիշեցնում ենք, որ Հայաստան ժամանելուն պես քաղաքացիները գտնվելու են 14-օրյա պարտադիր կարանտինային ռեժիմում:
Լրացուցիչ պարզաբանումների համար կարելի է կապվել ՀՀ դեսպանություն՝ + 961 3 157 305 թեժ գծի հեռախոսահամարով>>:
13:49 07/04/2020  |  Կորոնավիրուս«Արմենիա» ավիաընկերությունը չեղարկում է մինչև ապրիլի 30-ը ներառյալ բոլոր չվերթները

Авиакомпания Middle East Airlines выполнит специальный рейс из Бейрута в Ереван 04/27/2020   12:56  |  Коронавирус
Авиакомпания Middle East Airlines 4 мая выполнит специальный рейс по маршруту Бейрут-Ереван-Бейрут. Об этом сообщает посольство Армении в Ливане на своей странице в соцсети Facebook.
"С учетом введенных правительством Ливана ограничений для предотвращения коронавируса нового типа, граждане Армении, желающие вернуться в РА, должны зарегистрироваться в посольстве РА в Ливане до 29 апреля с.г. для того, чтобы как можно скорее согласовать необходимые официальные льготы. Только после этого, можно будет приобрести авиабилеты в офисе компании Middle East Airlines", - говорится в сообщении.
Для регистрации в посольстве дипмиссия просит направить паспортные данные на адрес электронной почты [email protected] или на горячую линию + 961 3 157 305,  через приложение whatsapp.
В посольстве напомнили, что по прибытии в Армению граждане должны пройти обязательный 14-дневный карантин. За дополнительными разъяснениями можно обратиться в посольство, позвонив на телефон горячей линии + 961 3 157 305.