Շատերը սա PR կհամարեն, նույնիսկ էժան PR. Նիկոլ Փաշինյանը՝ հանդիպմանը քայլելով գնալու մասին 02/06/2020   16:10  |  Մեկնաբանություն
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան իր էջում տեսանյութ է տեղադրել՝ նշելով. «Երեկ երեկոյան որոշեցի քայլելով գնալ հերթական հանդիպման:
Դուրս եկա կառավարության հիմնական մուտքից ու այս անծանոթ փոքրիկը իր պահվածով եւս մեկ անգամ ապացուցեց, որ ամեն ինչ լավ է լինելու:
Գիտեմ՝ շատերը սա PR կհամարեն, նույնիսկ էժան PR, բայց տեղեկանալով, որ Պետական պահպանության ծառայության տեսախցիկները ֆիքսել են այս կադրերը, ցանկացա տեղադրել այստեղ, որպես իմ կյանքում տեղի ունեցած մի շատ մեծ եւ թանկարժեք իրադարձություն»։
12:01 06/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԲավրայի մաքսակետում այս գիշեր բացահայտվել է մաքսանենգության խոշոր դեպք. Փաշինյան
10:20 06/02/2020  |  ՄամուլԿառավարության կուլիսներում քննարկում են ռազմական ոստիկանության հարցը. Ո՞վ է հարցը հասցրել Փաշինյանի սեղանին . «Փաստ»

"Сочтут дешевым пиаром, но…":Пашинян опубликовал кадры важного события в своей жизни 02/06/2020 16:45 | Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян опубликовал видео, на котором видно как незнакомый ребенок подбегает к нему на выходе из здания правительства.
"Вчера вечером решил пешком пойти на очередную встречу. Я вышел из здания и этот незнакомый малыш своим поведением мне еще раз доказал, что все будет хорошо", – рассказал Пашинян на своей странице в соцсети Facebook.
Встречу зафиксировали видеокамеры
Премьер также отметил, что многие сочтут публикацию кадров пиар-ходом, даже дешевым пиаром. но, несмотря на это, он попросил это видео у Службы государственной охраны.
“Я захотел здесь опубликовать эти кадры как произошедшее в моей жизни большого событие, которому ему очень дорого”, - написал Пашинян.