01/22/2020   23:40  |  Արտակարգ պատահարներ Ավտոմեքենան բախվել է կանգառի տաղավարին. կա տուժած Հունվարի 22-ին, ժամը 16:56-ին 911 ահազանգման կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Արմավիրի մարզի Մարգարա գյուղի ավտոճանապարհին ավտոմեքենան բախվել է կանգառի տաղավարին, կա տուժած. առկա է գազի արտահոսք: Այս...
01/22/2020   23:34  |  ԼՐԱՀՈՍ Խախտվում են Սահմանադրությամբ անձեռնմխելիությամբ օժտված անձի իրավունքները. Հրայր Թովմասյանի պաշտպանի հայտարարությունը ՍԴ նախագահ Հրայր Թովմասյանի հեռախոսազանգերի գաղտնալսման մասին նրա փաստաբանը ծանոթացել է մամուլից և հաստատվելու դեպքում` կարձագանքեն: Այս մասին «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում ասաց Հրայր...
01/22/2020   22:05  |  Քրեական խրոնիկոն Դատավորի աշխատասենյակի պատուհանների ուղղությամբ կրակոցը դիտավորյալ չի եղել. Դատախազություն Դատավորի աշխաասենյակի պատուհանների ուղղությամբ արձակված կրակոցը եղել է տոնական օրերին եւ ոչ դիտավորյալ։ Ըստ դատախազության՝ այս մասին են վկայում նախնական տվյալները։ «Երևան քաղաքի ընդհանուր...
01/22/2020   21:55 Կարեն Խաչատրյանն ազատ կարձակվի 20 մլն դրամի դիմաց Գագիկ Խաչատրյանի եղբորորդին՝ Կարեն Խաչատրյանն ազատ կարձակվի: «Փաստինֆո»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին լրագրողների հետ զրույցում ասաց Կարեն Խաչատրյանի փաստաբան Ամրամ Մակինյանը։ Ըստ նրա՝...
01/22/2020   21:36  |  Վերլուծություններ Իշխանությունը փորձում է մարգինալներ կերտել Հակահեղափոխականներ-հեղափոխականներ, սևեր-սպիտակներ՝ այս հակադրությունները մեր իրականություն ներմուծողը ներկա իշխանությունները եղան, այսինքն՝ հեղափոխությունից անմիջապես հետո ի սկզբանե՝ վերին...
01/22/2020   21:20  |  Մեկնաբանություն Զոռով չի, մարդ չդարձաք. Շարմազանովը՝ Փաշինյանին ՀՀԿ խոսնակ Էդուարդ Շարմազանովն արձագանքել է Գեորգի Կուտոյանի մահվան առնչությամբ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հայտարարություններին։ «Քիչ առաջ Ազգային ժողովում ՀՀ վարչապետի պաշտոնը զբաղեցնող անձը՝...
01/22/2020   20:58  |  ԼՐԱՀՈՍ Փաշինյանը գնաց Տիգրան Սարգսյանի՝ 9 տարվա վաղեմության հետքերով. լիկբեզ գյուղացու համար Գյուղացուն ուղղված Փաշինյանի հորդորները նկատի ունենալով, պետք է արձանագրենք, որ վարչապետ Փաշինյանը գնում է նախկին վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի հետքերով։ Կառավարություն-ԱԺ հարցուպատասխանի ժամանակ,...
01/22/2020   20:31  |  Քաղաքական ԼՀԿ-ի «ջախջախիչ» փաստարկները. մեկնաբանում է «Իմ քայլը» ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորը համակարծիք չէ, որ Լուսավոր Հայաստանն իր փաստարկներով ջախջախել է իրենց։ Ինչպես արդեն «Փաստինֆո»-ն հայտնել է` «Իմ քայլը»...
01/22/2020   20:15  |  Մարզական Հայազգի մարզիկները մեդալներ են նվաճել Դանիայի հունահռոմեական ոճի ըմբշամարտի մրցաշարում Ուկրաինաբնակ հայազգի մարզիկները մեդալներ են նվաճել Դանիայի հունահռոմեական ոճի ըմբշամարտի  Thor Masters մրցաշարում, հայտնում է հայտնում է AnalitikaUA.net-ը։ Հունվարի 17-18-ը Դանիայում...
01/22/2020   20:02  |  Քրեական խրոնիկոն Կրակոցներ Արարատում. կա տուժած Կրակոցներ Արարատում. կա տուժած

01/22/2020   18:31  |  Лента новостей Прокуратура Армении изучает публикацию в СМИ относительно Артура Ванецяна Прокуратура изучает публикацию в газете “Айкакан жаманак” относительно координации бывшим директором Службы национальной безопасности Артуром Ванецяном пропагандистской кампании против семьи премьер-министра Армении Никола Пашиняна.
01/22/2020   18:25  |  Интересно знать Компания Apple собирается выпустить новый бюджетный iPhone - СМИ Компания Apple намерена начать сборку бюджетного iPhone в феврале.
01/22/2020   18:10  |  Криминальная хроника Уголовное дело возбуждено по факту стрельбы по окну кабинета судьи Татевик Григорян По факту стрельбы по окну кабинета судьи суда общей юрисдикции Еревана Татевик Григорян возбуждено уголовное дело по части 1 статьи 235 УК РА.
01/22/2020   17:41  |  Лента новостей Глава Минюста Армении прокомментировал изменение меры пресечения Манвелу Григоряну Если человек находится в состоянии, несовместимом с нахождением под стражей или лишением свободы, то такие меры в отношении него не должны применяться, сказал министр.
01/22/2020   17:29  |  Из жизни В США мужчина случайно подстрелил себя и четырехлетнего сына во время игры Во время игры оружие выпало и выстрелило отцу и ребенку в голову.
01/22/2020   17:10  |  Международные новости Владимир Путин потребовал защитить школьников от "уродов" из "групп смерти" "Мразь такая. Приходит к нему полиция, сразу чуть в штаны не наложил в буквальном смысле этого слова, как только понял, что дорога ему за решетку. Вот такая мразь этим занимается", - рассказал он.
01/22/2020   17:02  |  Лента новостей Глава следственного управления СК по Еревану покинул свой пост Начальник следственного управления Следственного комитета Армении по городу Еревану Джон Фархоян освобожден от занимаемой должности.
01/22/2020   16:52  |  Чрезвычайное просшествие Стали известны новые подробности о гибели военнослужащего Артура Налбандяна Следственный комитет готовит материалы по факту гибели военнослужащего.
01/22/2020   16:40  |  Гражданское право Суд увидел недочеты в иске министра юстиции против Нарека Маляна и вернул его Суд решил вернуть иск министра юстиции Армении Рустама Бадасяна против бывшего советника главы Полиции, ныне учредителя общественно-политического движения "ВЕТО" Нарека Маляна
01/22/2020   16:11  |  Криминальная хроника Генпрокуратура Армении получила уголовное дело в отношении Сержа Саргсяна Обвиняемыми по уголовному делу проходят еще несколько человек, в том числе бывший министр сельского хозяйства Серго Карапетян и владелец компании “Флеш” Барсег Бегларян.