Նազենի Բաղդասարյանի նկատմամբ սպառնալիքներ հնչեցվելու մասին տեղեկությունները դատախազությունից ուղարկվել է ոստիկանություն 11/14/2019   16:26  |  Մեկնաբանություն
«Որպես օրենքի նախագծի հարակից զեկուցող հանդես գալու հետ կապված ԱԺ պատգամավոր Նազենի Բաղդասարյանի նկատմամբ սպառնալիքներ հնչեցվելու մասին տեղեկություններ պարունակող ԶԼՄ հրապարակումները Գլխավոր դատախազությունից ուղարկվել են Ոստիկանություն՝ դրանցում ներկայացված հանգամանքների կապակցությամբ ստուգողական գործողություններ կատարելու հանձնարարությամբ»,- այս մասին ֆեյսբուքում գրել է ՀՀ գլխավոր դատախազի խորհրդական Գոռ Աբրահամյանը։

Генпрокуратура Армении передала сведения об угрозах в адрес депутата НС Назели Багдасарян в Полицию 11/14/2019   16:52  |  Лента новостей
Генеральная прокуратура Армении направила в Полицию публикации, в которых сообщалось об угрозах в адрес депутата Национального Собрания Армении Назели Багдасарян. Об этом сообщил советник генеральног прокурора Армении Гор Абрамян.
“Генеральная прокуратура направила публикации в СМИ, содержащие сведения об угрозах в адрес депутат НС Назели Багдасарян в связи с ее выступлением в качестве содокладчика по законопроекту, в Полицию  с поручением проверить представленные в них обстоятельства”, - написал Гор Абраамян на своей странице в соцсети Facebook.