Արծվիկ Մինասյանը վկայի կարգավիճակ ունի. ՔԿ-ն հաստատեց «Փաստինֆո»-ի տեղեկությունը 11/07/2019   16:42  |  Քրեական խրոնիկոն
ՀՀ քնչական կոմիտեն հաստատեց «Փաստինֆո»-ի տեղեկությունն այն մասին, որ ՀՅԴ Գերագույն մարմնի անդամ, բնապահպանության նախկին նախարար, նախկին պատգամավոր Արծվիկ Մինասյանը այս պահին գտնվում է քննչական մարմնում։
«Երևան քաղաքի քննչական վարչության «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանի տարածքում կատարված հանցագործությունների քննության բաժնում քննվող քրեական գործի շրջանակներում այս պահին վկայի կարգավիճակում հարցաքննվում է Արծվիկ Մինասյանը: Կտրվի լրացուցիչ տեղեկատվություն»,-«Փաստինֆո»-ի հարցմանն ի պատասխան՝ փոխանցեց ՔԿ  դեպարտամնետի տեղեկատվության եւ հասարակայնության հետ կապերի բաժնի պետի պաշտոնակատար Նաիրա Հարությունյանը։
Արծվիկ Մինասյանը կանչվել է քննչական մարմին
Հիշեցնենք, «Փաստինֆո»-ն ավելի վաղ տեղեկացրել էր, որ ՀՅԴ Գերագույն մարմնի անդամ, բնապահպանության նախկին նախարար, նախկին պատգամավոր Արծվիկ Մինասյանը այս պահին գտնվում է քննչական մարմնում։
15:20 07/11/2019  |  Քրեական խրոնիկոնԱրծվիկ Մինասյանը կանչվել է քննչական մարմին
12:40 13/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՆերկա կառավարությունը բոլոր մակարդակներում օրենքի սահմանադրականության ու իրավունքի պրոբլեմ ունի. Արծվիկ Մինասյան
13:58 03/10/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրծվիկ Մինասյանը հրաժեշտի հանդիպում է ունեցել նախարարության աշխատակիցների հետ
19:11 28/09/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՍևանի շաքարի գործարանը պատրաստվում է վերագործարկման
18:43 27/08/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրծվիկ Մինասյանը լիբանանյան գործարարների հետ քննարկել է համագործակցության ընդլայնման հնարավորությունները
18:54 22/08/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրծվիկ Մինասյանը հանդիպում է ունեցել Տիմուր Ժակսիլիկովի հետ
18:36 14/08/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրծվիկ Մինասյանը հանդիպում է ունեցել Դեյվիդ Բոհիգյանի հետ
18:15 10/08/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՀայ-բելառուսական տնտեսական համագործակցությունը կընդլայնվի. Արծվիկ Մինասյանը ընդունել է դեսպան Նազարուկին

СК Армении подтвердил информацию “ФактИнфо” о вызове Арцвика Минасяна и уточнил его статус 11/07/2019 16:56 | Криминальная хроника
Следственный комитета Армении подтвердил информацию "ФактИнфо" о том, что член Верховного органа АРФ “Дашнакцутюн”, бывший министр охраны природы, экс-депутат парламента Армении Арцвик Минасян в данный момент находится в здании следственного органа.
В рамках уголовного дела, расследуемого в следственном отделе по расследованию преступлений, совершенных на территории международного аэропорта “Звартноц”, в данный момент Арцвика Минасяна допрашивают в статусе свидетеля. Будет предоставлена дополнительная информация”, - сообщила в ответ на запрос “ФактИнфо” и.о. начальника отдела информации и общественных связей департамента Следственного комитета Армении Наира Арутюнян.Арцвика Минасяна вызвали в следственный органРанее, сегодня, “ФактИнфо” сообщило, что Арцвик Минасян в данный момент находится в следственном отделе.