«Բելգորոդի Օթելլո» -ն գնդակահարել է իր նախկին ընկերուհու տասը տարեկան որդուն և տարեց մորը 06/28/2019   13:27  |  Քրեական խրոնիկոն
Բելգորոդի բնակիչը ներխուժել է նախկինում իր հետ համատեղ ապրող կնոջ բնակարանը և գնդակահարել նրա տասնամյա որդուն և տարեց մորը: Այս մասին Life-ին հաղորդել են ՌԴ քննչական կոմիտեի տարածաշրջանային վարչության մամլո ծառայությունում:
«Կասկածյալը մի քանի կրակոց է արձակել` պատճառելով մահացու վնասվածքներ թոշակառու կնոջը և նրա տասնամյա թոռանը: Իսկ   34-ամյա կնոջը և նրա հետ գտնվող տղամարդուն հարձակվողը վիրավորել է»,- հայտնել են քննչական բաժնում:
Դաժան դատաստանը տեղի է ունեցել հունիսի 26-ի երեկոյան: Թոշակառու կինը և տղան մահացել են տեղում, իսկ կինը իր նոր երկրպագուի  հետ գտնվում են հիվանդանոցում: Հարձակվողի ինքնությունը արդեն պարզվել է, նրան որոնում են:
22:53 26/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՈրպես մերձմոսկովյան առևտրի կենտրոնի տնօրենի սպանության պատվիրատու քննչությունը անվանել է նրա կնոջը
20:54 26/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՆովոսիբիրսկի կենտրոնում հայերի պարզաբանումները. մեքենայի միջից գնդակահարել են կանգառում կանգնած գրավատան սեփականատիրոջը
22:53 20/06/2019  |  ԱնցուդարձԱմուսինն արգելել է իր կնոջը գնալ սիրեկանի հուղարկավորությանը և աջակցություն ստացել համացանցում
22:12 19/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՌադայի պատգամավոր Տիմչուկի մահից հետո քրեական գործ է բացվել կանխամտածված սպանության վերաբերյալ
21:42 16/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՍարատովում աղջիկները սպանել են տղամարդուն՝ խանութում դիտողություն անելու համար
16:56 13/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՄեքսիկայում անհայտ անձինք գնդակահարել են լրագրողին
21:42 12/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՌամենսկու շրջանի նախկին ղեկավարի խեղդամահ արված սիրուհին ՄԻԱՎ վարակակիր էր
23:03 07/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՀրապարակվել են կադրեր Ռամենսկիի շրջանի ղեկավարի սիրուհու սպանության վայրից
19:30 07/06/2019  |  ԱնցուդարձՄարզիկը առաջարկություն է արել բուժքրոջը նույն պալատում, որտեղ նա փրկել է իր կյանքը
17:02 07/06/2019  |  Քրեական խրոնիկոնՆախկին բուժաշխատող հիվանդապահը դատապարտվել է ցմահ բանտարկության` 85 հիվանդի սպանության համար

Белгородский Отелло" застрелил десятилетнего сына и пожилую мать своей экс-возлюбленной 06/28/2019   14:41  |  Криминальная хроника
Житель Белгородской области ворвался в квартиру бывшей сожительницы и застрелил её десятилетнего сына и пожилую мать. Об этом сообщает Life.ru со ссылкой на пресс-службу регионального управления СК РФ.
— Подозреваемый произвёл несколько выстрелов, причинив смертельные ранения пенсионерке и её десятилетнему внуку. Саму 34-летнюю женщину и находившегося с ней мужчину нападавший ранил, — рассказали в Следственном управлении.
Жестокая расправа произошла вечером 26 июня. Пенсионерка и мальчик скончались на месте, а женщина с новым кавалером находятся в больнице. Личность злоумышленника уже установлена, его разыскивают.
09:41 24/06/2019  |  Криминальная хроникаТройное убийство в Башкирии: мужчина убил сестру, двоих соседей и погиб при задержании
12:37 14/06/2019  |  Криминальная хроникаСын звезды российского хоккея задержан по подозрению в убийстве матери и ранении брата
09:54 10/06/2019  |  Криминальная хроникаВ Якутии пенсионер убил семью соседа по даче и покончил с собой
10:08 06/06/2019  |  Криминальная хроникаСуд в Москве арестовал трех фигурантов дела об убийстве бывшего спецназовца ГРУ
14:12 05/06/2019  |  Криминальная хроникаСК РФ установил, кто нанес смертельный удар бывшему спецназовцу в Подмосковье
16:33 04/06/2019  |  Криминальная хроникаКиллер в шлеме застрелил директора торгового центра в Подмосковье
14:33 04/06/2019  |  Криминальная хроникаОдного из подозреваемых в убийстве спецназовца ГРУ поймали в самолете, направлявшемся в Армению
16:59 01/04/2019  |  Криминальная хроникаЖительницу России приговорили к 16 годам колонии за организацию убийства матери и троих детей
16:56 07/03/2019  |  Криминальная хроникаВ Санкт-Петербурге задержали двоих подозреваемых в убийстве следователя в Подмосковье