Հայաստանի և Ադրբեջանի արտգործնախարարները կհանդիպեն ապրիլի 15-ին 04/11/2019   13:14  |  Ղարաբաղյան հակամարտություն
Հայաստանի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը և Ադրբեջանի ԱԳ նախարար Էլմար Մամեդյարովը կհանդիպեն ապրիլի 15-ին Մոսկվայում: Այս մասին հայտնել է ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանը:
«Հայաստանի և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարների հանդիպումը տեղի կունենա ապրիլի 15-ին Մոսկվայում: Հանդիպմանը ներկա կգտնվի նաև ՌԴ ԱԳ նախարար Սերգեյ Լավրովը՝ որպես ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահող երկրի ԱԳ նախարար»,- նշեց Նաղդալյանը:
14:50 16/01/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՓարիզում մեկնարկել է Զոհրաբ Մնացականյան-Էլմար Մամեդյարով հանդիպումը
11:31 14/01/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՓարիզում տեղի կունենա Մնացականյան-Մամեդյարով հանդիպումը
10:45 24/09/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆյու Յորքում սեպտեմբերի 26-ին տեղի է ունենալու Հայաստանի և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարների հանդիպումը

Стали известны дата и место встречи глав МИД Армении и Азербайджана 04/11/2019   13:18  |  Карабахский конфликт
Встреча министров иностранных дел Армении и Азербайджана Зограба Мнацаканяна и Эльмара Мамедъярова состоится 15 апреля в Москве. Об этом сообщила пресс-секретарь МИД Армении Анна Нагдалян.
"На встрече будет присутствовать глава МИД России Сергей Лавров в качестве министра иностранных дел страны-сопредседателя МГ ОБСЕ", - сказала Анна Нагдалян.
17:51 05/02/2019  |  Карабахский конфликтАнна Нагдалян прокомментировала возможность встречи глав МИД Армении и Азербайджана в Мюнхене
14:00 17/01/2019  |  Карабахский конфликтАшотян немедленно требует от премьера и главы МИД Армении ответы на ряд вопросов
20:47 16/01/2019  |  Карабахский конфликтMИД Армении сообщил подробности встречи Мнацаканяна и Мамедъярова в Париже