Վերջին աշխատանքային օրը Մաշտոցի 47-ում. ՀՀ նախագահի աշխատակազմը տեղափոխվում է Բաղրամյան 26 03/02/2019   12:36  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը վերջին աշխատանքային օրն է անցկացնում Մաշտոցի 47 հասցեի նստավայրում: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, ՀՀ նախագահի աշխատակազմի «Ինստագրամ»-ի էջում հրապարակվել է ՀՀ նախագահի լուսանկարը, որին կից կատարվել է հետևյալ գրառումը. «Վերջին աշխատանքային օրը Մաշտոցի 47-ում»:
13:22 28/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀանրապետության նախագահի նստավայրում տեղի է ունեցել նորանշանակ դատավորների երդման արարողությունը

“Последний рабочий день на Маштоца 47”: президент Армении опубликовал фото в Instagram 03/02/2019 12:51 | Лента новостей
Президент Армении Армен Саркисян проводит свой последний рабочий день в резиденции на улице Маштоца 47. Пресс-служба президента Армении Армена Саркисяна опубликовала фото в Instagram.
"Последний рабочий день на Маштоца 47", — подписал фото Саркисян.
Национальное собрание Армении на внеочередном заседании 21 ноября приняло изменения в закон "Об обеспечении деятельности, обслуживании и социальных гарантиях должностных лиц", которыми предлагается вернуть резиденцию президента с Маштоца, 47 на проспект Баграмяна, 26.