«Նման պնդումը իրականության հետ որևէ կապ չունի». Նիկոլ Փաշինյան 12/04/2018   11:41  |  Քաղաքական
Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է. «Երեկ մամուլում հրապարակումներ տեսա, թե իբր ես ԿԸՀ հայտարարագիր չեմ ներկայացրել։ Իհարկե, նման պնդումը իրականության հետ որեւէ կապ չունի։
Օրենքով սահմանված կարգով՝ թղթային կրիչի վրա հայտարարագիրը ներկայացվել է սահմանված ժամկետում։ Իսկ եթե լրատվամիջոցի ստացած թվային տեղեկատվությունը իրենց համակարգչի վրա չի բացվել, դա կներեք, իմ մեղքը չէ։
Ստորեւ ներկայացնում եմ հայտարարագիրս, որ ԿԸՀ է ներկայացվել դեռեւս նոյեմբերի 24-ին՝ օրենքով սահմանված ժամկետում»։
09:17 04/12/2018  |  ՄամուլԲՀԿ-ն մարզերում վարկանիշային թեկնածուներ առաջադրելու համար մեծ ջանքեր ու միջոցներ է ներդրել. «Իրատես de facto»
18:01 03/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՎալերիյ Օսիպյանն աշխատանքային այց է կատարել Տավուշի մարզ
17:30 03/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՎալերիյ Օսիպյանը Լոռու մարզում հանդիպել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված թեկնածուների հետ
11:40 03/12/2018  |  ՔաղաքականԺողովրդավարական ուղի կուսակցությունը ԱԺ արտահերթ ընտրություններում սատարում է Սասնա Ծռեր համահայկական կուսակցությանը
16:23 01/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՎալերի Օսիպյանը վստահեցնում է, որ ոստիկանությունն ընտրություններին ոչ մի դեպքում կողմնապահություն չի անելու
17:11 30/11/2018ՌԱԿ-ը հայտարարություն է տարածել Հայաստանում կայանալիք արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններին ընդառաջ
13:16 30/11/2018  |  Ընտրական իրավունքԱԺ ընտրություններում էլեկտրոնային եղանակով քվեարկությունը մեկնարկել է
12:55 30/11/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՀարկերի կրճատումից մինչ հավասար պայմանների ապահովում. նախընտրական ծրագրերի տնտեսական բաղադրիչները
18:42 29/11/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՎալերիյ Օսիպյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Սյունիքի մարզ
18:32 29/11/2018  |  Քաղաքական«Այս ընտրությունների լեգիտիմությունն ապահովել է Հանրապետական կուսակցությունը». Դավիթ Շահնազարյան

Никол Пашинян прокомментировал информацию в СМИ о представленной им декларации о доходах 12/04/2018   11:56  |  Лента новостей
Исполняющий обязанности премьер-министра Армении прокомментировал сообщения в СМИ по поводу декларации о доходах.
“Накануне я увидел в прессе публикации о том, что я якобы не представил декларацию. Конечно, такие утверждения не соответствуют действительности", - написал Никол Пашинян на своей странице в Facebook.
По его словам, в установленном законом порядке декларация на цифровом носителе была представлена в предусмотренный срок.
“А если информация была недоступна в цифровом варианте на компьютере СМИ, то, извините, это не моя вина. Представляю декларацию, представленную в ЦИК 24-го ноября в установленный законом срок", - написал Никол Пашинян.
Досрочные выборы в парламент Армении пройдут в это воскресенье, 9 декабря. Заявки на участие в выборах в Центральную избирательную комиссию Армении подали блок "Мой шаг", партия "Процветающая Армения", партия "Светлая Армения", Республиканская партия Армении(РПА), партия "Национальный прогресс", партия "Христианско-народное возрождение", всеармянская партия "Сасна црер", партия "Оринац Еркир"("Страна законности"), блок партий "Мы", АРФ "Дашнакцутюн", социал-демократическая партия "Решение гражданина".