Նոր նշանակումներ Ոստիկանությունում 05/21/2018   15:21  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ ոստիկանության պետ Վալերի Օսիպյանի հրամանով ոստիկանության տարբեր ստորաբաժանումներում նշանակումներ են արվել: «Արմենպրես»-ի հետ զրույցում հայտնեց Ոստիկանության լրատվամիջոցների հետ կապի, վերլուծության և լրատվության բաժնի պետ Էդգար Ջանոյանը։
«Ոստիկանության գնդապետ Գրիգոր Գրիգորյանն ազատվել է Ոստիկանության Տավուշի մարզային վարչության պետի պաշտոնից և նշանակվել ոստիկանության Շիրակի մարզային վարչության պետ: Տավուշի մարզային վարչության պետ է նշանակվել նախկինում Ոստիկանության Դիլիջանի բաժնի պետ փոխգնդապետ Վահե Ղազարյանը»,- նշեց Ջանոյանը:
Նրա խոսքով՝ Օսիպյանի հրամաններից մեկով էլ Երևանի փոխոստիկանապետ է նշանակվել Էդգար Պետրոսյանը: Նա մինչ այդ զբաղեցրել է ոստիկանության Կենտրոնի բաժնի ծառայության գծով տեղակալի պաշտոնը:

Глава Полиции Армении Валерий Осипян произвел новые назначения 05/21/2018 15:50 | Лента новостей
Начапьник Полиции Армении Валерий Осипян произвел назначения в различных подразделениях ведомства. Об этом “Арменпресс” сообщил начальник отдела аналитики, информации и по связям со СМИ Эдгар Джаноян.
“Полковник Полиции Григор Григорян освобожден от должности начальника Управления Полиции по Тавушской области и назначен начальником Управления полиции по Ширакской области. Управление по Тавушской области возглавил подполковник Ваге Казарян, ранее занимавший пост начальникa дилижанского отдела Полиции”, - сообщил Джаноян.
По его словам, еще одним приказом Осипяна заместителем начальника Полиции Еревана назначен Эдгар Петросян.