ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահը կմեկնի Բելոռուս 05/13/2018   16:09  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Աղվան Հովսեփյանի գլխավորած պատվիրակությունը մայիսի 14-ին կմեկնի Բելոռուս՝ մասնակցելու Հայաստանի, Ռուսաստանի եւ Բելոռուսի քննչական կոմիտեների 3-րդ համատեղ կոլեգիայի նիստի աշխատանքներին։ Այս մասին տեղեկացանք ՀՀ քննչական կոմիտեի Ֆեյսբուքյան էջից։
Այցելության ընթացքում նախատեսվում են երկկողմ հանդիպումներ Ռուսաստանի եւ Բելոռուսի քննչական կոմիտեների նախագահների հետ։ Բացի այդ՝ Հայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի և Ռուսաստանի Դաշնության քննչական կոմիտեի միջև կստորագրվի գիտակրթական ոլորտում 2018-2019թթ. համագործակցության ծրագիր։
21:11 22/12/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՔննիչը սխալվելու իրավունք չունի, ինչպես վիրաբույժը՝ վիրահատության ժամանակ. Ա. Հովսեփյան
19:31 07/12/2016  |  ԼՐԱՀՈՍԸնտանիքում կատարված հանցագործությունները լատենտային բնույթ են կրում. Աղվան Հովսեփյան

Глава Следственного комитета Армении отправится в Беларусь 05/14/2018   09:36
Делегация во главе с председателем Следственного комитета Республики Армения Агваном Овсепяном 14 мая отправится в Беларусь.Об этом сообщается на странице СК в соцсети Facebook.
В Беларуси Агван Овсепян примет участие в работе третьего совместного заседания коллегий Следственных комитетов Республики Армения, Республики Беларусь и Российской Федерации.
В ходе визита запланированы двусторонние встречи с председателями Следственных комитетов России и Беларуси. Помимо этого,  между Следственными комитетами Республики Армения и Российской Федерации будет подписана программа сотрудничества в научно-образовательной сфере на 2018-2019гг..